Trojan Win32:Small-gen2[Trj]

W katalogu TEMP są zapisywane różne dane podczas korzystania z internetu ale także czasami wcinają się tam śmieci itp. Akurat u Ciebie został znaleziony tam śmieć i trzeba go opróżnić w tym celu wykonaj FIX’a, którego podał Bieniol.

Ale możesz to zrobić na inne sposoby jeśli tamten Ci nie odpowiada. Masz do wyboru dwa:

  1. Program ATF Cleaner:

http://www.idg.pl/ftp/pc_9705.html

  1. W trybie awaryjnym start => uruchom => cmd => w konsoli, która się otworzy wpisz:

RD /S /Q "C:\Documents and Settings\Monika\Ustawienia lokalne\Temp"

uzyłam atf…nie wywaliło - siedzi nadal…

Dziwne…

Ściągasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on Reboot, potem klikasz All Files i wklejasz do pola Full Path of File to Delete ścieżkę:

C:\Documents and Settings\Monika\Ustawienia lokalne\Temp\tmp27A.tmp

Klikasz X i reset sysa :slight_smile:

eh…killbox nie pomógł…spróbuje jeszcze ten sposób z fix.bat - chociaz wogole nie rozumiem o co w nim biega…nie mam pojecia co sie dzieje…jeszcze nigdy takie gów… mi sie tak nie zafiksowało że tylkoma sposobami było nie do ruszenia…

Pozamykaj porty robakom. W tym celu użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

I możesz spróbować FIX’a albo:

jak juz pisałam wcześniej - porty robalom mam juz pozamykane od dawna tym narzędziem…próbowałam jeszcze uzyć unlockera ( bo przy próbach wyrzucenia tego gów… pojawia sie info ze jest uzywany przez inna osobe lub program) … niestety unlocer nie pomógł…

spr. jeszcze raz z trybem awaryjnym…

Pobierz i uruchom narzędzie The Avenger. Zaznacz opcję Input script manually i kliknij na Lupkę z prawej strony. W okienku, które się otworzy wklejasz:

Klikasz Done , a następnie zielone światełko i zgadzasz się na restart klikając OK.

Kasujesz ręcznie z dysku plik: C:\Avenger\ backup.zip i wklejasz na forum raport: C:\ avenger.txt