Trojan- Win32 Trojan gen proszę o pomoc

Ostatnio przy włączeniu komputera Avast wykrył mi takiego oto wirusa Win32 Trojan gen(Delphi) i (Other). Dotyczy to plików ntswrl32,

ntcvx32, Idapi32, próbowałem wykasować go jednak po kazdym ponownym uruchomieniu wirus wraca. Ponad to odkryłem to czego nie wykrył Avast a mianowicie podczas skanowania Odkurzaczem plików powiązanych z Trojanem znalazł on plik explorer32, który uruchamia sie razem z systemem. Tego dziada również usuwałem i również wraca. Nie wiem co robić by sie tego pozbyć. Proszę o pomoc.

Dołączam loga.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Start => uruchom => cmd => wpisz:

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\explorer32.exe

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Użyj:

http://www.idg.pl/ftp/pc_9705/ATF.Cleaner…html

i przeczyść all user temp oraz all users temp.

Usuń w hjt.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Wielkie dzięki.

Zrobiłem chyba wszystko dobrze, żaden wirus sie teraz nie wyswietla podczas uruchamiania i najprawdopodobniej jest OK.

Podaje logi:

Złączono Posta : 18.12.2006 (Pon) 18:37

Wielkie dzięki.

Zrobiłem chyba wszystko dobrze, żaden wirus sie teraz nie wyswietla podczas uruchamiania i najprawdopodobniej jest OK.

Podaje logi:

Czysto :slight_smile: