Trojan

czesc!

zlapalem kiedys trojana.nie pamietam nazwy ale atakowal pliki .exe.wywalilem go po dlugiej walce trojan removerem z tej stronki sciagnietym zreszta ale jakies szczatki chyba zostaly choc skanowanie nic nie wykazuje.od dawna nie dziala mi GG a inne komunikatory padaja po jednym dniu i dostaje info ze program przestal dzialac z nieznanych przyczyn.jak wyswietle sobie historie problemow z kompem to wlasnie dotycza one plikow exe komunikatorow.mam tez pop-up o jakims rachunku do zaplacenia za cos tam na stronce ktorej nie znam.kiedy na nia wszedlem okazalo sie ze jest to ta sama ktora wyskoczyla zaraz po trojanie o jakims tam programie antytrojanowym.mam viste home premium.co radzicie?przeinstalowac?jak to mnie znajduje?przez IP adres?czy moge go zmienic sam i czy to cos da?aha i caly czas pojawia sie i znika to kolko obok strzalki jakby jakis program byl ladowany a ja nic nie wybieralem.prosze o wyrozumialosc przy odpowiedzi bo nie wiem zbyt duzo o kompach.dzieki

Przeskanuj kompa przez EWIDO.

Wklej LOGI w TYM dziale.

Na kompie masz też pełno “syfu”.

Polecam TEN program.

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

Ponadto na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.