Trojan

nie moge usunąć trojanadeleted: Trojan program Trojan-Proxy.Win32.Horst.jq File: C:\System Volume Information_restore{1F21844A-F9B9-4108-B892-1D59D15247F2}\RP11\A0008572.exe

Złączono Posta : 28.09.2006 (Czw) 19:19

Złączono Posta : 28.09.2006 (Czw) 19:21

Złączono Posta : 28.09.2006 (Czw) 19:24

teraz jest chyba ok

Wirus ulokował się w plikach przywracania systemu, wystarczy na chwile wyłączyć przywracanie systemu : Prawym przyciskiem myszki na mój komputer, później włąsciwości => przywracanie systemu=> zaptaszkowujesz wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach i klikasz zastosuj, po tym odznaczasz opcję wyłącz przywracanie systemu i klikasz zastosuj.

a kiedy należy włączyć przywracanie

Złączono Posta : 28.09.2006 (Czw) 19:47

deleted: Trojan program Trojan-Proxy.Win32.Horst.jq File: C:\System Volume Information_restore{1F21844A-F9B9-4108-B892-1D59D15247F2}\RP11\A0008572.exe

deleted: Trojan program Trojan-Proxy.Win32.Horst.jb File: C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Temp\78exhdd.a.exe/UPX

deleted: Trojan program Trojan-Proxy.Win32.Horst.jq File: C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Temp\tmp1.tmp

detected: Trojan program Trojan-Proxy.Win32.Horst.jq File: C:\WINDOWS\system\smss.exe/UPX

w tej chwili skanuje antywirem i znalazło mi takie trojany

Widzę, że ten wirus z punktu przywracania systemu już jest wykasowany. Wykasuj ten plik C:\WINDOWS\system\smss.exe/UPX

Lopio tylko że te wirusy już kilka razy wywalałem z kompa

Trojan w punktach przywracania systemu, więc wyłącz na chwilkę przywracanie systemu:

A następnie włączyć ponownie :slight_smile:

Trojany w tempie, więc wyczyść folder TEMP (w trybie awaryjnym), czyli Start --> uruchom --> cmd i wpisujesz:

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system\smss.exe

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

to znaczy że mam uruchomić w trybie awaryjnym .Ale jak to sie robi?

W momencie kiedy komputer się resetuje i ma jeszcze czarny ekran klikamy nieustannie i bardzo szybko w klawisz F8. Problem z metodą F8 polega na strzelaniu w ten klawisz WE WŁAŚCIWYM MOMENCIE: na czarnym ekranie ale nie za wcześnie (inaczej wystąpi błąd klawiatury) i nie za późno (inaczej załaduje się Windows w trybie Normalnym). Po pojawieniu się menu tekstowego należy wybrać opcję: Tryb awaryjny

Bieniol serdeczne dzięki .Trzymaj sie>