TROJANY mnie przed Świetami atakują...prosze pomóżcie

(A Cherszepska) #1

Witam! Błagam o pomoc...mam..jakieś trojany "rozmnażają " się w zatrważającym tępie...najgorzej jest...gdy...aktywny jest program eMule, wówczas ilekroć otwieram jakąkolwiek str. internetową...progr. antywirusowy wysyla wiadomość o znalezieniu TROJANA!....Mam zainstalowaną avastę!- wersja 4.7Home Edition..i nie wiem jak opanowac te wirusy..barrrrdzo proszę o pomoc..wszak Święta idą...(P.S wszystkiego najlepszego )

(Sirmacik) #2

spokojnie... wejdź na tę stronę: http://www.mks.com.pl/skaner/ i przeskanuj tym skanerem swój komputer. Oczywiście możesz to zrobić korzystając z Internet Explorera.

(Sirmacik) #3

Kolejnym krokiem będzie zaprzestanie korzystanie z eMule (założę się że to przez niego masz te wirusy).

(A Cherszepska) #4

Oki...już zabieram sie do pracy..dzieki za szybką reakcję :).Jak już zrobię co mi poleciłeś odezwę sie , oki?

(Gutek) #5

Daj log z ComboFix

(A Cherszepska) #6

A zatem zeskanowałam...Znaleziono 6 zarażonych plików, w tym 5 skasowano...1 niestety pozostał...co dalej?..i czy moge jeszcze raz zeskanowac..komputer?

Nie wiem czy to istotne, ale podczas skanowania on-kine.....avast 2 razy wysłał komunikat o wykryciu trojana....

(Gutek) #7

brak słów :x