Trojany wykryte przez KIS 2010 w Nowym Gadu-Gadu\plugs

Kaspersky Internet Security 2010 wykrył w 4 plikach trojana Packed.Win32.PePatch.dk. Są to pliki: Nowe Gadu-Gadu\plugs\casper.dll; Nowe Gadu-Gadu\plugs\casper.dll//UPX; Nowe Gadu-Gadu/plugs\RExInfo.dll i Nowe Gadu-Gadu\plugs\RExInfo.dll//UPX. Kaspersky Wysłał te pliki do kwarantanny wraz z plikami od przywracania systemu. Czy u kogoś wykrył antywirus trojana w Nowym Gadu-Gadu? Co to za trojan? Czy on jest groźny? Jak się go pozbyć? Czy wrócić do starszej wersji GG? Proszę o informację i ewentualnie o pomoc. (Mam nadzieje, że to fałszywy alarm.)

Spróbowałem odinstalować NOWE GADU-GADU i zainstalować “siódemkę”. Przed instalacją “siódemki” (GG) wyłączyłem przywracanie systemu i zresetowałem komputer. POMOGŁO - brak “szpiegów”. Zobaczymy, czy na trwale. Napisałem do administratorów GG i ciekaw jestem, co napiszą. Wszystko, co napisałem, wykonałem jednego wieczoru.

Skanowałem KISem 2010 oraz programem a-squared Free instalkę GG oraz folder znajdujący się w Program Files po zainstalowaniu i nic nie znalazłem.