Trudne Gry

Chciałbym się dowiedziec jakie gry sprawiły wam najwięcej kłopotów i czy np. tkwiliście w jakimś wątku, z którego nie mogliście wybrnąć?

Mi dużo trudności sprawił Doom 3 oraz Resident Evil 2

kilka etapów w deus ex 1; 2 jest do bani totalnie spartaczona robota

Miasteczko snajperow w Medal Of Honor :-x

Działo na samochodzie w MOF Spearhead (nieprzeszedlem do dzisiaj)

Miejsce w ktorym gostek otwiera drzwi w MOF Breakthrought (nieprzeszedlem do dzisiaj)

Oczywiscie saga UNDERGROUND 8) oraz GTA 8)

Far Cry.Niektóre misje były bardzo trudne :smiley:

morrowind :? nie przeszedlem do dzis a mam od od stycznia :slight_smile: i nie moge przejsc prince of persia sands of time ^^

Crazy Machines, niektóre ekperymenty są tak ciężkie, że można się kilka dni zastanawiać :lol:

W call of Duty 2 w jednej misij mialem rozwalić czołg za pomocą bomby i jak do niego podchodziłem to on w drugą strone jechal :-x ,ale w końcu to przeszedłem :mrgreen:

Racja :!: Ja do dziś nie przeszedłem 80 którejś rundy,a jest chyba 102 jak dobrze pamiętam.

Tak samo Crazy Machines:New Chalenges parę żeczy więcej jest do wykorzystania i nie wiadomo co zrobić czasami :stuck_out_tongue:

moim zdaniem przygodowka najdlusza podroz do dzisiaj jej nie skonczylem

:slight_smile:

2.wyścig w Mafii :stuck_out_tongue_winking_eye:

3.i znalezienie Dendiego w Legend of Super Sayan :stuck_out_tongue: (ukryrty był w dzbanie - szukałem tego przeszło tydzień a siostra weszła i po 5 minutach znalazła :hahaha: )

W której części jest ta misja? w Allied Assault?

Commandos 3

Za Chiny nie przeszedłem. Baa. Doszedłem aż do drugiej misji.

:lol:

Dokladnie tak :lol:

Sa 2 miasteczka. Jedno po drugim. Najlepsze jest to ze nawet na kodach nie moglem przejsc :lol: :lol: :lol:

Ze mna szlo jeszcze 3 gosci. Ja niesmiertelny ( :lol: ) ale oni zwykli smiertelnicy 8)

Nastepnie probowalem z SOLUCJA :lol:

Dalej ciezko bylo ale po chyba 2 miesiacach ( :x ) przeszedlem :lol:

Ja idenetycznie :lol: Ale w Commandos 1 :mrgreen:

Nom, ja dema nie przeszedłem :slight_smile:

Po pierwszej misj (przeszedlem ja) zrezygnowalem :smiley:

A jak na kodach przeszedlem cala gre to jak zobaczylem OSTATNIA misje to az sie zdziwilem bo ona jest nie do przejscia :o

piotrekjunior: jakoś sobie poradziłem…

Nie było jeszcze takiej gry żebym jej nie mógł przejść… z wymienionych tutaj nie grałem w Far Cry.

Zgadzam sie Crazy Machines jest trudne :smiley: zaciołem sie w chyba 7x a jest dokładnie 102 misje :stuck_out_tongue: :twisted:

hm… oczywiście Need For Speed Underground 2 z tym sie też męczyłem (ale przeszedłem 8) Nooo i GTA :twisted: tera sie męczę z San Andreas (od niedawna mam bodajrze 15 dni :cry: :cry: :oops: :oops: ) ale jestem już w Las Venturas :smiley: :mrgreen: hm… tyle chyba aaaaa zapomniał bym Prince of persia to 3D to no jedno z nowszych i to jest 2 część tej nowszej reedycji :-o sie zaciołem i nie przeszedłem do dziś :evil:

szymek czarodziej inaczej Simon the Scocer trudne choć kiedy słłucha się o niej to wydaje się banalne

mam ją od 2 lat jeszcze nie przeszłem :? :shock: :lol: :mrgreen:

Ja w kilku miejscach nie mogłem prześć Prince of Persia 2 Warrior Within

ale udało sie. W Far Cry było też pare trudnych misji. :slight_smile:

Najtrudniejsze gry w jakie grałem to:

Monkey Island

Monkey Island 2

A reszte to przechodze wszystkie :wink:

Morowind podziemia i kanaly jakiegos miasta ale nie pamietam jakiego i gory smocze