Truecrypt - jak podłączyć partycję?

Mam problem z zamontowaniem zaszyfrowanej partycji, przed zaszyfrowaniem, partycja była widziana przez windows jako B:, właściwie to sam ją sobie ustawiłem jako b: bo następna wolna literka z powodu czytnika kart wypadała chyba gdzieś w okolicy “g”.

Nazbierało się trochę danych na tej partycji, w tym kilka gier… i po zaszyfrowaniu truecrypt nie pozwala mi na podłączenie partycji jako B:, najbliższa wolna literka to J: ? I co ja teraz mam z tym zrobić, nie będę zmieniał ścieżek dla każdej aplikacji. Nie mówiąc już o tym że mam tam kilka poważniejszych projektów, i nie zamierzam poświęcać kilku dni na poprawianie ścieżek z B: do J:

Dyski A i B były swego czasu zarezerwowane dla stacji dyskietek, być może dlatego TrueCrypt niechętnie montuje partycję pod tymi literami.

Pozdrawiam!

Problem rozwiązany, żadnych programów tam nie miałem więc reinstalacje, czy kombinowanie z rejestrem nie były potrzebne,zmieniłem ścieżki do gier w skrótach. A gdy jakaś aplikacja potrzebuje pliku z b: używam polecenia subst i montuje J: jako B:.

edit:

Podczas zabawy z literkami, znikł mi katalog/skrót C:\Users\NazwaUżytkownika\ Downloads , który prowadził do B:\Pobrane, czy da się go przywrócić?