Trwa ponowne uruchamianie Microsoft OneDrive

Witam, przez ostatnie 2 lata korzystałem z tej usługi i wszystko śmigało aż miło. Do czasu… Po formacie wszystko było ok do czasu, aż nie zainstalowałem Comodo Internet Security. Dzień po tym fakcie proces OneDrive.exe nagle mi się wyłączył, w trakcie pracy komputera. Sądziłem, że to przez antyvira, więc wyłączyłem go przy autostarcie i inne procesy COMODO ale problem pozostał - przy uruchamianiu, po jakichś 30 sekundach proces się wyłączał. Nagle na następny dzień wszystko było ok. Ale kilka dni później znów ten sam problem. A dzisiaj to nieustannie proces się restartuje samoczynnie, w ciągu 10 minut już chyba z 15 razy się uruchamia i zamyka.

 

Co może być tego przyczyną? Tak jak pisałem - problem zaczął się dzień po tym, jak zainstalowałem antywirusa (tyle że przez te kilkanascie godzin oba programy zdążyły popracować ze sobą bez kłótni). To co jeszcze zauważyłem, że kiedy proces się wyłącza, to jednocześnie pojawia się ikonka na pasku usługi Microsoft Office Upload Center od Office’a 2013. Może to też jest problem jakiś?

Zrób przywracanie systemu do stanu przed instalacją Comodo.

A czy odinstalowanie Comodo by nie pomogło? No i ja bardziej chciałbym poznać przyczynę tego błędu, bo to wcale nie musi być wina antywirusa. Nie wiem, jest jakiś sposób żeby dowiedzieć się co powoduje ten błąd? Jakieś logi czy coś, można to jakoś sprawdzić?

Posiadasz Windows 8 czy wcześniejszy? Jeśli wcześniejszy to wyloguj i zaloguj się jeszcze raz do OneDrive.