Trwa uruchamianie systemu Windows w nieskończoność

(Adam1234566) #1

Poddaje się 

system uruchamia się jak mu się podoba, sformatowałem go i dalej tak samo, sprawdziłem dyski nie ma żadnych bad sektorów zresetowałem ustawienia BIOS do fabrycznych i dalej nic. Nie wiem co mogło się stać, ktoś ma jakieś pomysły? Lenovo G570.

Dodam jeszcze że w trybie awaryjnym też nic ;-;

(Giiixxxx6) #2

https://www.google.pl/search?q=lenovo%20g570%20trwa%20uruchamianie%20systemu%20windows&rct=j

Patrzyłeś czy ktoś ma podobny problem?

(Adam1234566) #3

wszystkie odwołują się do programów na lapku już zainstalowanych problem w tym że mam tam tylko sterowaniki grafiki chipsetu i karty sieciowej nic wiecej 

(Nemo18) #4

Może to jakiś wirus… wiem, że był format, ale sam kiedyś złapałem wirusa, którego format nie skasował i dopiero Emisoft dał radę…

(Adam1234566) #5

Działo się dokładnie to samo przed formatem więc raczej nie 

(Nemo18) #6

Chodzi mi o to, że złośliwe oprogramowanie zainfekowało komputer przed formatem, i nadal się trzyma(taka opcja jest możliwa)…

(pete1) #7

Ja mam takie coś z lapkiem , włączam firefoxa wystapił błąd i go zamyka , włączam chrom’e a wystąpił błąd i go zamyka , włączam explorera występuje błąd zawiesza się na chwile i działa dalej , czasem sam windowsowki explorer wyskakuje error i go resetuje , włączam przeglądarkę windowsową i wyskakuję błąd i ją zamyka , nic nie instalowałem ,  żadnych wirusów czy uszkodzeń komputera , żadnych błędów , z dnia na dzień komp się posypał bez żadnego powodu , szału idzie dostać

(Adam1234566) #8

dla świętego spokoju sprawdziłem i nic 

(Nemo18) #9

hmmmm…a RAM, w jakim stanie?

I czy komp zwolnił nagle, czy stopniowo coraz wolniej   ??

(Michel00) #10

Miałem ten sam problem jakiś tydzień temu ,gdy wpiąłem nowy dysk. Dodawałeś jakąś część do komputera ?