Trwałe opróżnianie systemowego kosza

(Bexs) #1

Szukam programu do wyczyszczenia kosza systemowego, aby niek nie mogl przywrocic moich plikow :slight_smile:

Istnieje moze oprogram ktory zablokuje dostep w win 98 do folderu Widnows? tylko aby go nie szyfrowal bo wtedy chyba win nie ruszy :slight_smile:

Plik win386.swp umieszczony jest na C:/win386.swp czy on musi byc tam, ???? wogule po co on jest? zajmuje mi 60 mb :stuck_out_tongue:

(Kayoot) #2

a nie lepiej ustawic Kosz, aby pliki ktore kasujesz nie przechodziły do niego ??(we właściwosciach kosza) albo tez usuwaj pliki tak: Shift+Delete.

pozdrawiam

ps. jezeli nie zrozumialem problemu to sorki :smiley:

(Bexs) #3

ale ja oprozniam kosz i tych plikow juz dawnio niby nie am :slight_smile: ale sa w koszub sys. bo sprawdzalem programami i mozna te pliki przywrocic :confused: jak wyczyscic kosz systemowy?

(Magik) #4

Przeprosiłes w pierwszym poście.

To tylko twoje spekulacje, poza tym to nie nasza sprawa.

(adpawl) #5

1.

Konsolowy SDelete

Sure Delete 5.01

Absolute Delete 2.0

File Shredder 2000 3.9

Niszczarka NxG

...inne

1. Jest to systemowy plik wymiany!

Jak przenieść plik!

(Bexs) #6

konsolowy? co to znaczy?

(adpawl) #7

Nie wiesz, co to program konsolowy ??

...to program nie zawierający graficznego interfejsu! (działa w trybie tekstowym)

Wejdź: Start > Uruchom , wstukaj: cmd

-...a przekonasz się co to takiego :wink:

(Farall) #8

kolega dbbex ma zdaje sie win98, może być problem z cmd :slight_smile:

(Damian) #9

Pliki kasuj zawsze np. programem Eraser v5.3 Po wykasowaniu tym programem na najwyższym poziomie, raczej już nie przywrócimy danego pliku.

(Bexs) #10

kurde ale w dalszym ciagu nie moge znalesc programu co wyczysci mi kosz systemowy :frowning: nie ma czegos takiego?