Tryb awaryjny

Nie moge go wlaczyc…na samym poczatku naciskam f8 pare razy, za nastepnym wlaczeniem przyciskam go dlugo i nic…pamietam, ze jak korzystalem z niego jakis czas temu wszystko bylo ok…nie wiem co jest grane…mozliwe ze jest to wina samego przycisku…wie ktos moze jak to sprawdzic…prosze o pomoc…

z gory THX :slight_smile:

Zmień klawiaturę na zwykłą przewodową PS2.

Nieraz na różnych płytach trzeba poczekać z wciskaniem F8 - np wciśnąć przed samym ładowaniem systemu lub po ukazaniu się tabelki z informacjami biosu - metoda prób i błędów i musi pójść.

A jaka to jest przewodowa PS2… :?

Ja mam przewodowa z fioletowa koncowka…

A czy nie masz wciśnietego przycisku OFFICE LOCK przy starcie :stuck_out_tongue:

Odowiadając na pierwsze pytanie,masz klawiaturę przewodową PS2 - czyli podpiętą bezpośrednio przewodem do gniazda PS2, lub jest klawiatura bezprzewodowa PS2 i masz połączenie radiowe z nadajnikiem podpiętym do gniazda PS2.

Czyli dobra,ale na próbę podmień na inny taki model.

OFFICE LOCK ja masz wyłączony nie zadziała podczas startu F8 i nie wejdziesz do awaryjnego, albo inna możliwość pomyliłes się i F5 pomoże przejść tobie do trybu awaryjnego :smiley:

Ktory to ejst przycisk office lock… :? Jest na nim jakas ikonka badz tez w ktorej czesci klawiatury sie on znajduje… :?

Spróbuj Shift + F8 ;]

Jka iw widzisz to nie masz więc spróbuj F5 mkże się pomyliłeś

no nie wiem,