Trzeszczące głośniki na SKYPIE

Jest problem tego rodzaju! Mam płytę z zintegrowaną kartą dżwiękową AC 97 ale niestety jest problem z dżwiękiem. Po zainstalowaniu kamerki Labtec i po połączeniu się na SKYPE mój dżwięk jest u brata urywany i bardzo trzesczący a ja go słyszę bardzo dobrze. Zmieniłam kartę dżwiękową na PCI i gdy testuję głos z panelu sterowania jest wszystko okey do czasu kiedy po przetestowaniu mikrofonu przechodze dalej do nagrywania i odtwarzania to następuje maksymalne pokazywania wskazników i jakby sprzężenie i nic nie słychać tylko piski itp. Nadmieniam że na zintegrowanej karcie było tak samo.Gdy testuję głos na Skypie / kontrola testowa/to jest w porządku ja dobrze słyszę i mój głos jest dobrze odtwarzany.Co mi poradzicie?Zmieniałam sterowniki i nic nie pomaga, zmieniałam jeszcze na inną kartę na PCI i to samo. Poradżcie coś :frowning:

Wejdź w Regulacje głośności > Opcje > zaznaczasz “zaawansowane sterowniki” > odnajdujesz mikrofon > zaawansowane > i na dole odznaczasz haczyk (niepamiętam jak on się nazywa).

Przykro mi ale nadal problem pozostał. Instalowałam kamerkę na innym kompie i jest to samo :o czyzby może mikrofon walnięty w kamerce? nie chce mi się w to wierzyć bo test rozmowy na skypie jest w porządku. :oops: