Trzeszczący mikrofon w laptopie podczas gry

Witam!

Posiadam laptopa ASUS RJ510J. Mam problem którego nie znalazłem  na żadnym forum. Chodzi o wbudowany mikrofon w laptopie. Gdy rozmawiam przez skypa i nie mam uruchomionej żadnej gry wszystko działa dobrze ale gdy odpale jakąś gre (sprawdzałem na cs’ie i lol’u) zaczyna on strzasznie trzeszczeć tak że w ogóle nie da się rozmawiać, ale gdy włączoną grę zminimalizuję wszystko jest ok, a gdy znowu grę zmaksymalizuje znowu zaczyna trzeszczeć. Proszę o pomoc 

Zalecane aby podczas korzystania ze wszystkich komunikatorów w tym również Skype nie korzystać jednocześnie z innych programów/gier itp. itd.

Jeżeli masz Skype (możesz mieć inną kartę dźwiękową) ustaw/zaznacz tak w jego ustawieniach.

kliknij aby powiększyć:

hm14_skype.jpg

v Automatycznie dostosuj ustawienia mikrofonu

itsqwer, zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,