Trzykrotny strzał Razer DeatAdder

Zamierzam kupić mysz do komputera Razer DeathAdder i nie wiem czy można w niej ustawić jako 1 z boczynch klawiszy (jako makro) potrójny strzał (tak jak by kliknąć normalnie LPP 3 razy). Jest to dla mnie ważna funkcja i nie wiem czy wybrać właśnie tą myszkę czy inną. Prosiłbym o posiadaczy tej myszki o odpowiedź.

Z tego co wiem to myszki A4Tech mają przycisk 3-krotnego strzału, więc nie musiałbyś się bawić.

Nie wiem jak to jest w Razerze ale nie słyszałem żeby była taka opcja (sam używam Diamondback 3G).

Niestety nie :frowning: ,trzy-klik mają myszki a4tech,sam miałem niedawno x-718f i miała.Fajny bajer w strzelankach :slight_smile:

Ja używam od prawie 2 lat A4-Tech X-750BF i nie narzekam, do tego klikacz jest bardzo wytrzymały, kumplowi w DeathAdderze poszedł po 3 miesiącach i do serwisu musiał oddać :wink:

Ja miałem kiedyś copperheada ,i też mi poszło coś ,też na gware oddałem,a co do a4tech mają dobre myszki,choć troche jakość wykonania i precyzja kursora nie ta,i mają problemy z rolką ,musiałem naoliwić dwa miejsca przy rolce,na necie mają też te same problemy:),więc i a4tech nie jest taki bezproblemowy

W najnowszych wersjach myszek naprawili problem z kursorem podobno http://x7.cn :wink:

To nie problem z kursorem,tylko z rolką,źe np bierzesz do góry a ci pojedzie ciut do góry a puźniej nie wiadomo czemu w dół,z tego co czytałem ten problem obowiązuje całą serie x7 ,wracając do tematu deathadder nie ma 3-kliku ,to mają tylko wyłącznie gryzonie a4tech