TS3 aplk.nie została właściwie zaiinicjowana FAST plss

Witam od kilku dni gdy zepsół mi się mój komputer musze siedzieć na starym gruchocie -.- nie idzie mi to na rekę gdyż muszę brać udział w wojnach w grze a bez team speak 3 to jakos nie mogę się zgrać z resztą druzyny. Po instalacji wyskakuje mi Aplikacja nie zostala wlasciwie zainicjowana 0.0001…d coś tam coś tam. wiecie napewno z poprzednich tematów ale mi poprzednie nie pomogły . Tak z góry mówie mam każdą wersje net framework od 2.0 do 4.0  oraz c++ / instalowalem i deinstalowalem co do 1 pliku poprzez Revo uninstaller i pomogło mi to tylko tyle że mogę zainstalować i załączyc team speak 3.0.8, ale gdy już wbijam muszę zrobić ten głupi update po którym mam ts 3.0.15 to ten błąd powraca. Mam win xp 32bit. 512 ram grafika 64mb sp3 procek amd 1.51ghz tak tak tak gruchot wiem ale HELP :frowning:

19nero20, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.