Tuner tv a dźwięk

witam

mam problem z tunerem tv leadtek winfast 2000 global

po instalacji ( sterowniki ze strony leadteka do visty 64 bit) mam problem z dźwiękiem

-a raczej z jego brakiem ( ani na podglądzie z kamery ,ani w nagranym pliku -złącze cvbs)

karta dźwiękowa zintegrowana na płycie asus p5b deluxe.

ściągnięte z asusa nowe sterowniki do audio nie pomogły.

najdziwniejsze jest to ,że na podglądzie w ustawieniach głośności przy ustawionym jako domyślne wejściu liniowym wskaźnik pokazujący poziom dźwięku pokazuje poziom sygnału (czyli tak jaby go czytał) -ale nigdzie dalej po tym sygnale nie ma śladu

z góry dzięki za pomoc

Miałem podobny problem :mrgreen: Wejdz w ustawienia Tunera i zmien ustawienia przy urządzeniu nagrywającym :wink: Możesz sróbować różnych kombinacji, bo nie pamiętam co ja tam dokładnie ustawiałem, ale zadziałało :smiley:

mam prawie ten sam tuner i ta sama plyte glowna…

tez sie tego dosyc konkretnie naszukalem ale z tego co pamietam trzeba bylo zmienic w ustawieniach dzwieku w windowsie w opcjach urzadzen do nagrywania opcje “pokaz nieuzywane urzadzenia” i wybrac CD-AUDIO (albo cos podobnego) a nastepnie ustawic w ustawieniach programu do tunera to wlasnie urzadzenie we wszystkich okienkach wyboru.

ja zmienilem karte dzwikowa - bo dzwiek na tej plycie jest beznadziejny (piszczenie podczas ogladania TV).

jak bedziesz mial jeszcze jakies problemy to pisz - jakos sobie poprzypominam jak to dokladnie ustawialem jak nie pomoze Ci to co napisalem teraz

witam

dzięki za podpowiedzi , ale rozwiazałem ten problem

na stronie asusa pobierałem sterowniki audio do visty ,ale dopiero pakiet pod hasłem soundmax pomógł

pojawiło sie wszystko co trzeba

dzieki