Tuner TV czy to dobry zakup?

(Zombie32167) #1

http://allegro.pl/item443244410_super_t ... lobal.html

@up czy to dobry zakup za ta cene?

poniewaz mam zamiar ogladac TV na kompie :slight_smile: tylko ze czy to pojdzie u mnie ? O_o i jak to dziala ten tuner i na jaki port jest

wogle sie na tych klockach nie znam

i czy to przerywa jakos ogladanie i czy to zalezy od internetu to jak bedzie TV dzia艂a艂o?

(Krzysztofnawrot) #2

Lepiej kup tuner Winfast 2000XP Expert. Ceny zaczynaj膮 si臋 od 92z艂 no i masz pewno艣膰, 偶e karta jest sprawna i nowa, a ni jest o wiele dro偶sza, ale za to o wiele lepsza. Wsadzasz taki tuner w PCI, pod艂膮czasz go z kart膮 d藕wi臋kow膮 poprzez taki kabel, do tunera wpinasz kabel od kabl贸wki i kabel od odbiornika pilota i tyle. Do ogl膮dania telewizji nie b臋dzie ci potrzebny internet.

(Zombie32167) #3

tylko ze ja mam kabel od kabl贸wki hmm na d贸艂 i na gore ( 2 telewizory ) a jak mam zrobi膰 3 kabel od kabl贸wki? :Dtzn nie wiem jak one s膮 tam po艂膮czone... ale ja mam na takie hmm jakby okr膮gle gniazdko :confused: a do tego jest przyczepiony taki zasilacz jakby... ( kontakt )... sam nie wiem jak to sie nazywa heh...

(Zombie32167) #4

ale ja glupi jestem

http://allegro.pl/item443943479_najleps ... pilot.html

tutaj jest podane wlasnie to wejscie :stuck_out_tongue: tam w艣rodku :smiley: TV tylko teraz pytanie jak antena idzie? tzn jej zasilanie? O_o bo ja sie kompletnie nie znam hehe

@edit:

i wlasnie ile program贸w bede mial? tyle co na telewizorze normalnym? bo tam mam tylko 7 do mnie kabl贸wka nie dochodzi a cyfry plus nie bede zamawia艂 bo to ch... xD

(Krzysztofnawrot) #5

Kupujesz rozdzielacz do anteny. Ja mam tak zrobione, 偶e we wszystkich trzech pokojach mam TV. Przed kupnem tunera TV mia艂em tylko w 2 pokojach, ale po kupnie rozdzieli艂em kabel i przeci膮gn膮艂em go po 艣cianie pod panelami do pokoju gdzie jest komputer z tunerem i wszystko dzia艂a jak nale偶y. Niekt贸rzy m贸wi膮, 偶e im d艂u偶szy kabel tym s艂abszy odbi贸r, ale jak liczy艂em to kabel ma oko艂o 15m a sygna艂 jest wzorowy, bez 偶adnych zniekszta艂ce艅 obrazu. Program贸w b臋dziesz mia艂 tyle ile b臋dziesz chcia艂 znaczy si臋 tyle samo ile masz teraz w TV, mo偶esz tak偶e usun膮膰 kana艂y kt贸rych nie chcesz ogl膮da膰. Mo偶na to dowolnie ustawi膰, kolejno艣膰, nazwy program贸w.

(Zombie32167) #6

kurna tylko ze np nie bede mial jakis bajerow typu canal + zadarmo z telewizjii tutaj xD? przez neta? ;d