Tuner TV i Cyfra+

Witam, mam zamiar zrobić ze swojego komputera telewizorek ale teraz jest problem. Czy aby podłączyć tuner cyfry muszę kupować tuner TV czy mogę podłączyć go po przez kartę graficzną(8800gts)? czy wystarczy sama antena i Tuner TV w komputerze?

w twojej karcie nie ma wejścia video, a takie jest niezbędne aby podpiąć tuner cyfry. W Twoim przypadku najlepiej jest kupić jakiś najtańszy tuner z wejściem video, np. Leadtek WinFast TV2000 XP RM. Posiada on wejście S-Video i kompozytowe, tak więc bezproblemowo będziesz mógł podpiąć tuner cyfry.

Rozumiem rozumiem. Mam pytanie wiec do czego służy te małe okrągłe złącze obok dwóch DVI?

jest to wyjście video. Za jego pomocą możesz podłączyć TV i oglądać na TV obraz generowany przez kartę graficzną. A Ty potrzebujesz wejścia :wink:

Już rozumiem :slight_smile: wiec teraz proszę o polecenie mi jakiś w miarę dobry Tuner TV na USB:) Czy te na PCI są lepsze?

te na PCI są tańsze, i nie zajmują miejsca na biurku :slight_smile:

http://allegro.pl/item436717454_salon_l … _wawa.html nada się ? No i teraz już nie wiem czy ktoś się tutaj zna na tym ale do anteny jest potrzebny podwójny konwerter? Ponieważ będzie to drugi tuner w domu. Jeden jest Polsatu a drugi cyfry.

Tak ten leadtek … expert to w miarę najlepszy wybór ;]

Apropo anteny to jak chcesz podłączyć dwa dekodery do jednej to musisz zmienić konwerter na antenie na taki z dwoma wyjściami tzw Twin ;]

o takie coś: http://www.allegro.pl/item437262451_kon … iasto.html

I pociągnąć drugi kabel do drugiego konwertera ;] to w zasadzie jedyna opcja ;] oprócz oczywiście instalowania drugiej anteny ale to bez sensu ;D

Teraz pytanie, mam SB Audigy SE, nie trzeba podłączać żadnych kabelków do karty dźwiękowej, dziwek będzie po prostu z komputera? jak się to sprawdzi na 22 calowym samsungu 223BW?

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

Kabelek się podłącza ale taki cienki w środku obudowy między tunerem a kartą dzwiękową ;] Taki jak kiedyś się podłączało bezpośrednio czytniki cd do kart dzwiękowych ;] Dają go zdajsie w zestawie o ile dobrze pamiętam ;D

To teraz już pytanie nie związane z tym. Właśnie po zatrzymaniu pędzelkiem wiatraczka na zasilaczu okazało się ze zapanowała wspaniała cisza i spokój. Zasilacz To chieftec chyba 540. Da się wymienić ten dzwon na coś cichszego ? Proszę jakaś rade.

Wiatrak w zasilaczu zawsze da się bez problemu wymienić na inny ;] w zasadzie wystarczy tylko odciąć dwa kabelki i przylutować dwa od nowego wiatraka ;] Jedyne ryzyko że inny cichszy będzie pewno miał mniejsze obroty także i gorzej chłodził ;] chyba że znajdziesz jakiś z dobrymi obrotami i ciszą z tych droższych ;]

Dlatego chętnie poproszę o propozycje jakiegoś takiego sprawnego wiatraka żeby nic tutaj nie poleciało mi z dymem. Dodam ze procek to e4300(nie kręcony), karta 8800gts 320 mb.