Tuner TV jaki polecacie?


(Mobopx) #1

Witam. Chcę kupić tuner TV w granicach 100 zł. Nie musi być wydajny jeżeli chodzi o samo odbieranie kanałów i żadne wejścia na satelitę, czy też wejścia cyfrowe nie muszą w nim być. Musi mieć możliwość podłączenia wideo, żebym mógł zrzucić filmy z kaset na hdd. No i oczywiście pilot do tego. I to by było tyle wymagań. Polecicie cos??


(jarekm26) #2

Compro VideoMate X200, z Leadtekami nie radze ryzykowac…


(M Sienio1) #3

Może jakieś konkretne argumenty przeciwko tunerom Leadteka?

Ja dotychczas miałem okazję korzystać z dwóch tunerów, właśnie firmy Leadtek… TV2000XP Expert oraz WinFast PalmTop TV. Z pracy obu tunerów byłem zadowolony, nie miałem najmniejszych problemów. Dodatkowo Leadtek na swojej stronie prowadzi naprawdę solidne wsparcie, w postaci chociażby ciągłej aktualizacji sterowników.

Dlatego też polecam model:

Leadtek TV2000XP Expert, do dostania na allegro za ok. 100 zł. Solidny tuner TV, z radiem i paroma innymi ciekawymi funkcjami.


(Linkfan) #4

Leadtek TV2000XP Expert bardzo polecam posiadam i jestem zadowolony… :stuck_out_tongue:


(system) #5

u mnie na leadteku , obraz był super , ale dźwięk to jeden , wielki szum . Nic się nie dało z tym zrobić .Posiadam teraz kartę Avermedia i jest super .


(Mobopx) #6

dokładnie chodzi mi o to żebym mógł podłączyć stary magnetowid za pomocą 2xChinch… żeby było takie wejście w tunerze… do tego pilot a reszta jest mało istotna.

co powiecie na to?? ten chyba ma możliwość podłączenia przez chinch’e a tuner pod usb byłby nawet wskazany


(Lukasz Grzelak22) #7

mialem ten problem i pisalem na forum problem udalo sie rozwiazac wystarczylo przeszukac kanaly na czechy lub japonie viewtopic.php?f=2&t=225320 a tuner po rozwiazanu tego problemy super


(Anonymous Dreams) #8

Leadtek TV2000XP Expert jest ok. Użytkuje od 3 lat i śmiga.

PS. Tyle, że trzeba go umiejętnie skonfigurować. Przede wszystkim zainstalować samodzielnie sterowniki z poziomu menadżera urządzeń, a nie przez automat z autoplay płyty.