Tuner WinFast TV2000 XP Expert - błąd aplikacji DTV

Witam!

Używam aktualnie Windowsa 7 Professional 64bit. Zainstalowałem sterowniki i oprogramowanie (PVR2) ze strony producenta, rzekomo pasujące pod Windows 7. Wszystko było ok tylko pilot nie działał. Po jakimś czasie zauważyłem, że obraz znacznie się pogorszył i postanowiłem przeinstalować stery i program. Po reinstallce o dziwo pilot działa, ale przy włączeniu PVR2 wyskakuje komunikat: Program WinFast DTV Application przestał działać.

Szczegóły problemu:

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: DVBTAP.exe

Wersja aplikacji: 2.0.3.28

Sygnatura czasowa aplikacji: 4ac5a936

Nazwa modułu z błędem: WDM.dll

Wersja modułu z błędem: 2.0.3.28

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4ac5a8fe

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 00019d74

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.48

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 234f

Dodatkowe informacje 2: 234fd4fa85a7480dd7c426e1ace6eb7e

Dodatkowe informacje 3: 3cac

Dodatkowe informacje 4: 3cac9b31d38304aef97c1c8f420c48a3

Dodam, że odinstalowałem kodeki (miałem K-Lite Codec Pack Full), bo na jakimś forum pisali, że mogą powodować problem z tym tunerem. Sterowniki i program przeinstalowywałem kilka razy w różnych konfiguracjach i to nic nie dało. Co to może być? Jak temu poradzić? Może jakieś wpisu do rejestru pousuwać/pozmieniać?

PS

Piszę w tym dziale bo nie wiem czy to wina karty, sterowników czy aplikacji.

(Zmieniłem monitor i drugi podłączyłem jako rozszerzenie pulpitu. Myślałem, że to może być przyczyną ale monitor odłączyłem i przeinstalowałem kilka razy sterowniki - nic.)

Odświeżę, bo teraz i ja mam ten problem - uruchamiam PVR2, a ten po chwili crashuje.

Spotkał się ktoś może z takim problemem ? System to 7 x64.