TuneUp-błąd krytyczny!

Problem dotyczy aplikacji TuneUp 7.0.8009.,monitora śledzenia otwartych plików.

Po uruchomieniu otwórz pliki,program wyszukuje pliki do otwarcia i nagle wyskakuje błąd krytyczny systemu,restart kompa.

Na poniższym obrazku:

14893289_1024.jpg?AWSAccessKeyId=0W17STEP45EAPG1VT202&Expires=1233964800&Signature=44A00r0JXY%2ByOAFzYSKDu%2FU%2B%2FQo%3D

Niestety niejestem w stanie zlokalizować problemu ,o co właściwie mu biega,.Gdyby ktoś coś wiedział na ten temat to piszcie :shock:

Acer WLMI 3692,XP MCE 2005 ,Service Pack 3 :evil:

TuneUp gryzie się z servis pack 3.Ja też miałem takie problemy po uruchomieniu w TuneUp disc doktora dodatkowo uszkadzał mi pliki i pozostawał tylko format c.

Zainstaluj XP z SP2 i bedzie git a TuneUp do kosza :wink:

Uważam że jeżeleli to kwestia związana,z serwice packiem 3, to TuneUp powinien zostać zaktualizowany z uwzględnieniem tej sytuacji błędu krytycznego.Skontaktowanie się z producentem w takich sprawach jest mocno utrudnione :expressionless:

Nic się nie gryzie mam sp3 i ta funkcja w programie działa.

Wyłącz antywirus i wówczas próbuj otworzyć tą funkcję.

Niestety wyłączenie antywira nic niedało.Problem nadal występuje. :expressionless:

A w podglądzie zdarzeń niema błędu z tym związanego?

Obrazek jest w pierwszym poście otwierającym.Poprostu znikną ale już go powtórzyłem.

Niewiele to mówi jeśli tyczy tylko tego programu być może sam program uległ uszkodzeniu.

Próbowałeś ponownie go zainstalować ?