Tuneup utilities wersja Trial

Witam,

mój problem jest następujący, otóż ściągnąłem sobie już jakiś czas temu darmową wersję trial programu TuneUp Utilities 2011 i po skończonym okresie użytkowania odinstalowałem tę wersję. Chciałem później spróbować nowszej wersji i ściągnąłem trial nowszej wersji i tak samo jak wczesniej po okresie próbnym odinstalowałem. Znalazłem później wersję rok młodszą od poprzednio ściągniętej, lecz starszą od pierwszej :smiley: i wyskakuje mi komunikat, że program nie może by zainstalowany, ponieważ wcześniej została zainstalowana nowsza wersja, a chciałbym wytestować też tę wcześniejszą. Szukając po necie rozwiązania doszedłem do wielu odpowiedzi, że trzeba usunąć historię zainstalowanych programów z rejestru czy coś takiego i teraz pytanie czy to prawda i jak to zrobić lub czy można jakoś inaczej rozwiązać ten problem?

Tak to prawda, masz zaśmiecony rejestr polecam Auslogics Registry Cleaner 2.4.0.5, jest za darmo i skuteczny, lecz osobiście wpisy usuwam manualnie, wtedy mam pewność że wszystko jest ok. Jak usuwasz programy to rób to za pomocą np. Revo Uninstaller bądź Total Uninstaller (trial) oba programy mają opcję przeszukaj rejestr :wink:

Witaj :slight_smile:

trochę to dziwnie napisałeś nowsza,potem starsza i znowu nowsza,

gallanomen ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Nie można bez końca instalować triali. Producent po to udostępnia trial, by program sprawdzić w okresie udostępnionym do darmowego wykorzystania, następnie zakupić lub odinstalować, gdy program nie spełnia oczekiwań.

Chcesz nadal korzystać z programu - kup pełną wersję.

Szukanie porady, jak zainstalować kolejny raz trial - nie na tym forum.