TuneXP

Przeczytalem o nim w najnowszym Ekspercie, i to ze przyspiesz uruchamianie po zastosowaniu jednej opcji.

Ale przed tym chcialbym zapytac szanownych user贸w czy to faktycznie pomaga :slight_smile:

偶e co :expressionless: :-s :?

呕e to, 偶e jak si臋 kliknie w nim pewn膮 opcj臋, to przyspiesza uruchamianie najprawdopodobniej SYSTEMU.

No tak dokaldnie :slight_smile:

I pytam sie czy go ktos uzywa do tego i czy sie oplaca spr贸bowac :smiley:

zawsze warto spr贸bowa膰, mi troszk臋 skr贸ci艂 si臋 czas na uruchamianie systemu , tobie pewnie tez :slight_smile:

program nei rozwala systemu tak wiec spoko mo偶esz spr贸bowac, a czy tobie przyspieszy czy nie to juz inna bajka鈥r贸bowa膰 zawsze warto :d

No podobno wynyki rewelacyjne 20 s roznicy :smiley:

Spr贸buje i zobaczymy :slight_smile:

To je艣li o tym nam tu m贸wisz, to powiedz, o jak膮 opcj臋 chodzi. Ale zaszkodzi膰 na pewno nie zaszkodzi.

Ultrafast booting rearrange boot files.

Przynajmniej tak w Ekspercie podaja :slight_smile:

Znaczy to tyle, co bardzo szybkie bootowanie (uruchamianie) przez przemienianie/poprawianie plik贸w boot(bootowalnych). :slight_smile:

przy xp takie programy cz臋sto skutkuj膮, wiem to po sobie.

Proponuje Ci r贸wniez ten artyku艂.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=39970

A wiec powinno pom贸c :smiley: Warto spr贸bowac a wczesniej slyszalem o tym i tez pomagalo. A niebezpieczenstwa uszkodzenia chyba nie ma :smiley:

jesli ju偶 mowa o programach przyspieszaj膮cych start windowsa to bardziej polecam Microsoft Bootwis. Sprawdzi艂em - wyniki s膮 zadowalaj膮ce - jak dla mnie.

podobny programik godny polecenia to TuneUp Utilities 2004

No i sastosowalem go. Sam proces trawal ok 15 minut wiec nie jakos rewelacyjnie :?

A przyspieszenie moze nie odczuwalne ale da sie zauwazyc ok.11 s , natomiast bardzo przyspiesyl mi system tak chulaj jak po formacie :smiley:

A i przy okazji zwalna wolna pamiec co i tak malo pomaga :slight_smile:

Ale og贸lem m贸wiac program godny polecenia :slight_smile:

wszystkie te ulepszacze do windowsa moim skromnym zdaniem do se 鈥o偶na.Najlepiej najprostrzymi sposobami dost臋pnymi w systemie sobie go troche oskuba膰 i chodzi bardzo dobrze.Jak najmniej miesza膰

W sumie masz racje ale niek贸re pomagaja a nie kt贸re nie. trzeba pamietac o rozwadze w uzywaniu ich :slight_smile: