Tuning auta

kupiłem Kś z tym programem (tuning car studio) i musze przyznać ze opcji modyfikacji samochodów to on nie ma za wiele (tyko zmiana koloru karoserii , nakładki na lampy, naklejki na karoserie, zmiana koloru szyb)

ogólnie program jest ok.

+i - aplikacji:

polska wersja językowa

+możliwość wczytania zdjęć własnych

  • ciekawe ozdoby karoserii
  • mało opcji zmian (np. brak zderzaków)

z Toba się nie zgadam, bo najlepsza część z nfs do tuningowania wozów to chyba carbon :wink: jest tam więcej opcji :mrgreen:

Może i jest, ale pewnie jak tuningujesz suwakami to na bank masz je ustwione na 100%, także niby opcji jest nieskończenie, to itak prawie każdy robi “Hard Tuning”.

Czemu nie ma w Carbonie neonów? Proste:

-Nie chciało sie majstrą z EA zrobić czegoś lepszego, dla mnie carbon to klon Most Wanted(z takimi samymi autkami[no prawie]

A ten tuning w trybie autsculpt stał się już dla wielu osób nudny…

+jeszcze gorsza grafika niż w Most Wated, i nie chodzi mi o to że słonko nie świeci. Poprostu jest słabsza.

Według mnie Carbon to powinień być dodatek DO GRY, bo na to tylko zasługuje… Dla mnie, fana serii to ogromne rozczarowanie.

Mam tylko nadzieje że następna część to będzie coś naprawde OK, bo od czasów Undergrounda II to Need For Speed coraz gorszy się robi…

Aha, jeszcze jedno totalnym przykładem klona z Most Wanted jest policja WSZYSTKO TAKIE JAK W MOST WANTED, Wstyd :?

sieryj

Tuning Car Studio PL

Darmowy dla czytelników Komputer Świat 3/2007

Pozdrawiam