TURBO HDD USB Problem ze sterownikami

(Marcin1992 18) #1

Kupiłem wczoraj dysk firmy pqi h550 500gb. Długo zastanawiałem się nad zakupem, było bardzo dużo innych dysków tańszych i podobnych właściwościach. Wybrałem ten bo posiadał on dodatkowo program TURBO HDD USB, który to miał zwiększać transfer o 53% dzięki podłączeniu drugiego kabla. Niestety program nie chce działać na Windows 7 64bity. Udało mi się go zainstalować poprzez tryb zgodności i wirtualizację oraz uruchomić. Program działa ale nie spełnia swojej funkcji bo cały czas pisze że nie można zainstalować sterownika. Na pudełku od dysku oczywiście znaczek kopatybilności z Windows 7. Próbowałem wyłączyć blokowanie sterowników niepodpisanych poprzez konsole po naciśnięciu F8 w trakcie uruchamiania komputera, jednak nic to nie zmieniło. Mam najnowsze sterowniki itd. Przejrzałem także stronę producenta i nic nie znalazłem. Moje pytanie brzmi jak zrobić by program działał lub poprosiłbym propozycje jakiegoś innego programu, który umożliwiłby mi przesyłanie danych przez oba kable USB dostarczonym przez producenta kablem Y-shape.

(JNJN) #2

Nie krzycz, proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

(Marcin1992 18) #3

Nazwa programu jest z dużych liter więc nie krzycze.

(Lifestyle) #4

Czy program TurboHDD współpracuje tylko z dyskami firmy PQI czy także z innymi ?

(Toby103) #5

Rowniez mam ten sam problem. To chyba oczywiste ze oprogramowanie TurboHDD wspolpracuje tylko z dyskami firmy pqi.