Tusz do drukarki

Cześć, chyba nie jest to w stu procentach legalne, ale zapytać zawsze można :D. Czy są jakieś nie oryginalne tusze do drukarki: Epson Stylus C43SX :?: Sorka, gdy jest to jakieś czarne posunięcie (czyt. kupowanie nie oryginalnych tuszy) :silly:

Można dać toner do napełnienia, lecz nie ma to jak oryginał. Niestety oryginał jest droższy a taki napełniony ma krótszą żywotność :?

Pozdrawiam :silly: :faja:

Do każdego kartridża możesz dokupić tusze,które się dolewa poprzez specjalne strzykawki…Takie tusze są niedrogie,lecz regenerować w ten sposób kartridż możesz tylko kilka razy. Później musisz kupić albo oryginalny kartridż (droższy-polecam) albo używany (tańszy - nie polecam).

Przeważnie 4 razy :wink:

Rozwijając ten epizod, to nie ma ograniczeń w związku z używaniem innych akcesoriów. Gorzej jak Ci się coś rypnie. Wtedy producent może mieć opory z uwzględnieniem reklamacji, gdyby się dowiedział, że takie tusze były używane… Gdyż sam ZALECA (więcej nie może) używania tylko oryginalnych wyrobów pochodzących od niego…

Natomiast, powracając, do istoty zagadnienia, to ja korzystam z tuszy “z odzysku” - raz sam napełniam, raz po prostu kupuję powtórnie napełniane. Różnie to z tym bywało, jednakże jakoś do tej pory “na dobre” się nie zraziłem i już z drugi rok jadę “oszczędniej”, a wszelkie ewentualne problemy były załatwiane po koleżeńsku ze sprzedawcą (nie robił mi problemów z wymianą wadliwych “odzyskanych” cartridgów). Po prostu lepiej się zabezpieczyć u sprzedawcy na wypadek jakiś trudności.

na stronie http://www.agawa.pl/g4.asp?nrs=110 dostaniesz tusze do epsona