TUSZE HP Problem

Witam.

Mam problem z tuszami HP 21 i 22. Napełniłem je wczoraj, ponieważ brakowało tuszu, i od wczoraj zaczął się problem: Tusze cały czas się wylewają. Położyłem na husteczkach przez noc i całe się wylały. Dodam że nie pierwszy raz sam wlewam tusze i zawsze wlewam mniej niż trzeba żeby nie zalać. Jakby ktoś miał pomysł co z tym fantem zrobić to proszę pisać

Pozdrawiam

A ile dokładnie wlałeś, bo oryginały mają 5ml.

Trochę mnie zniechęciłeś, ponieważ mam te same tusze i też chciałem je samemu uzupełniać :?

Nie bawię się w napełnianie

Ja kupuję pakiety startowe HP i są tańsze od nowych tuszy zestaw składa się z HP 21 +22 100 - sztuk papieru i kabel USB

Nazwa Pakietu

HP Everyday Kit

HP Starter Kit

Kit polyvalent HP

Hp Everyday Kit

Napełnia się troszeczkę i w instrukcji wszystko pisze. Tusze napełniałem już wiele razy i człowiek zaoszczędzi przy tym o wiele kasy. A na takie napełnienia starczy na wiele wiele wiele razy. A w komputerowym wydałbyś przy tym ohoho. Ale nie o to mi chodzi… tusz mi się wylewa i nie wiem. Może te katridże czy jak to się pisze już są wyeksploatowane. Bo drukarkę mam od 2 lat o od tego czasu cały czas sam napełniam.

i apropo nie zastanawiaj się tylko kup sobie zestaw do regeneracji. Wszystko ładnie pisze co i jak i kasa ci zostanie

lukasz_ed , a jaki dokładnie zestaw kupowałeś? Podaj do niego linka najlepiej.

http://www.allegro.pl/item426624206_hit … mocja.html ale to wchodzisz na allegro i tam szukasz jakie chcesz. ja kupiłem te

lukasz_ed , być może kartridże są już mocno wyeksploatowane, więc trzeba będzie pomyśleć o nowych… szczerze nie polecam dopełniania samemu, gdyż może się to źle skończyć dla drukarki (nie musi tak być, ale może).

A korzystasz może z klipu regeneracyjnego? Chodzi mi o coś takiego http://allegro.pl/item421387836_klip_re … 57_58.html

Nie używam tego ale jeśli ktoś chce to też dobra rzecz. Olcia masz rację ale jeżeli ktoś nie czyta instrukcji tylko wlewa 2 strzykawki pełne tuszu do jednego katridża to oczywiste że źle się skończy. Ale jeżeli wlewasz sobie małe ilości to nic się stać nie może choćby nie wiem co.

Właśnie nie baw się w napełnianie zepsujesz sobie drukarkę mi wylał się tusz do drukarki to nie życzę nikomu takiego czyszczenia. Kupuje oryginalne tusze w komputerowym 50zł za czarny i 60zł za kolor.

A na ile stron wystarczają Wam te tusze?

GMajka12 , jeśli chodzi o oryginalne tusze to cóż, nie drukuję dużo, ale spoglądając na szacowaną ilosć tuszu w kartridżu, to nie zużywa za dużo tuszu, tak więc myślę, że starczają na długo.

Ja drukuje myślę, że bardzo dużo i tusz kupuje co jakieś 2 miesiące możę półtora.

Ja też sam regeneruje wg http://www.napelnianie.yoyo.pl i musze przyznać że zaoszczędziłem sporo pieniędzy. Kartridże kupiłem puste na allegro i zregenerowałem i teraz tylko dolewam. Tusz prawdopodobnie wycieka bo jest go zbyt dużo (odessać klipem), jest też możliwe (ale mało) ze podczas napełniania igła uszkodziła elementy na dnie pojemniczka. A co do ryzyka uszkodzenia drukarki wyciekającym tuszem to jest ono minimalne, ja po regeneracji przecieram głowice i odstawiam pojemnik w pozycji pionowej na ok 10 minut az sie upewnie ze nic nie wycieka.

Witam ostatnio kupiłem zamienik tuszu czarnego do drukarki HP deskjet F2480 i w programie hp wyświetla mi że są niezgodne kasety drukujące . Co mam robić ?? proszę niech ktoś mi podpowie. ![-o<