TV-Out + TV Tool = Restarty

Mam dośc nie typowy problem… Może ktos miał podobny, moja karta graficzna to GF4Ti 4200 AGPx8 128MB/3.6nsHynix z TV-Out’em, system operacyjny Win2k Pro SP4, mam zainstalowane sterowniki Optimized na ForceWare 71.24 oraz WDM-Vivo 2.20. Kilka sekund po odpaleniu TVToola 9.7 komputer sie restartuje… wczesniej na Win XP i Win 2k Pro działało bez problemów!

Dodam jeszcze że mam wszystkie aktalizacje Windowsa, nie mam wirusów nai trojanów, wtyczka EURO jest skrosowana, nie jest też to wina zasilacza, a wiatrak od karty graficznej troche sie psuje, ale to raczej nie przez to bo gry takie jak HL2 i UT2k4 chodza bez problemu.

Miałem podobny problem (komp sie resetował i pojawiały się “niebieskie ekrany”) Po uaktywniniu wyjścia TV (nie ważne czy przez TV tool czy coś innego komp mi się też resetował. U mnie winę ponosiły sterowniki WDM spróbuj je zmienić

Jakieś błędy wywala.

Wgraj oryginał sterów z płyty CD do karty i przetestuj.

Dobierz ster metodą prób i błędów,te karty były kapryśne pod tym względem.

Pamiętaj o prawidłowej instalacji stera, bo i może tu problem.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Z uruchom komenda dxdiag i zrób testy grafiki i dzwięku.

Jak nic zainstaluj karte w innym kompie i sprawdz.

Testowałem juz 3 wersje sterów (jakies stare do grafiki, 43.45 i te co mam tera Otimized), próbowałem z WDM, oczywiscie używałem Driver Cleaner 3. Żadnych błedów nie wywala poprostu sie wylancza…

UPDATE:

Wylonczyłem automatyczne restarty po błedzie i ciagle to samo… nawet nie ma BSOD. :roll: