Tvn24 news - gadżet sidebar vista


(system) #1

Szanowni forumowicze, przeglądając fotorelację z HotZlotu natrafiłem na to zdjęcie :arrow: <>. Moje pytanie jest następujące - co to za gadżet z, jak przypuszczam, aktualnościami tvn24.pl. Przeszukałem google i nic. Jakby ktoś coś wiedział, będę wdzięczny za oświecenie :wink:

Pozdrawiam


(leciołekwdyrdki) #2

To czytnik RSS . Przy konfiguracji paska bocznego Vista można go do niego dodać . W tzw. Galerii gadżetów Visty nosi nazwę "Nagłówki". Stanowi chyba podstawowe wyposażenie paska bo nie przypominam sobie abym go pobierał osobno . Można wybrać z których stron aktualności będzie pokazywał , pod warunkiem istnienia na nich RSS ...


(Cosik Ktosik) #3

Możesz sobie jeszcze ściągnąć aplikację, która wyświetli Tobie pasek z bieżącymi informacjami: http://www.tvn24.pl/nazywo_pasek.html


(system) #4

To w takim razie, nie jest to czytnik RSS z Visty, ponieważ nie ma logo tvn24. Zapytam więc inaczej, kto wie jaki to gadżet (czytnik RSS), który by łapał ikonę, do której jest odnośnik w pliku rss.xml? cosik_ktosik , pasek już miałem i nie za bardzo przypadł mi do gustu, ale dzięki. W takim razie czekam aż ktoś rozpozna czytnik RSS na tym obrazku i sam ruszam na poszukiwania.

Pozdrawiam :wink:


(slawektor) #5

misiu134 , to szukamy razem,mi się ten gadżet też podoba :slight_smile:


(Areddd) #6

http://www.instalki.pl/programy/downloa ... _TVN24.php

tu macie taki pasek do pobrania


(system) #7

Gallg , mam propozycję dla Ciebie - zanim coś zaproponujesz, to czytaj wcześniejsze wypowiedzi. Pasek mnie nie interesuje. Ale dzięki za chęć pomocy.

Pozdrawiam :wink:


(slawektor) #8

misiu134 , a nie robił to ktoś z tego http://www.widgetpot.pl/pl/widget/tvn24 ... i-newsroom


(Pablo Nowak) #9

Gadżet jest dostępny na oficjalnej stronie Microsoftu:

http://www.microsoft.com/poland/windows/products/windowsvista/gadget.mspx

tvn24.png

Bezpośredni link do pobierania: http://go.microsoft.com/?linkid=9653849


(JesperKyd) #10

Zmień .zip na .gadget


(Pablo Nowak) #11

Nie wpisywałem nigdzie w tekście zip ani gadget. Jak klikam w ten link to po prostu wyskakuje mi okienko pobierania pliku i jest już poprawne rozszerzenie.


(system) #12

superpn wielkie dzięki za odzew. Już zauważyłem jakiś czas temu, że tam właśnie znajdę szukany gadżet. Czasem człowiek daleko szuka rzeczy, które są blisko. hehe :wink:


(Pablo Nowak) #13

Heh. ja zupełnym przypadkiem go znalazłem. Szukałem czegoś w googlach, trafiłem na ten wątek na forum i fotka tak mnie zachęciła, że sam podjąłem poszukiwania :slight_smile: