TVP i Polsat od 29 czerwca - prawda czy fałsz?

Byli u nas niedawno jacyś goście z CYFRY+. Twierdzili, że od 29 czerwca nie będzie już można odbierać Polsatu poprzez antenę siatkową oraz że jakość obrazu TVP zmniejszy sie o (lub do) 45%. Wobec czego namawiali do podpisania umowy na CYFRĘ+. W związku z tym, że nie mają w ofercie Polsatu i w ogóle drogo u nich podziękowaliśmy im, jednak zastanawiamy się nad Cyfrowym Polsatem.

Teraz moje pytanie:

Czy to co mówili nam goście z CYFRY+, że od 29 czerwca Polsat ma zniknąć z drogi naziemnej a TVP ma pogorszyć swą jakość to prawda, czy bujda wymyślona po to, żeby klient nie zastanawiając się długo, szybko podpisał umowę?

Pachnie mi to ściemą, wydaje mi się że chcieli naciągnąć was zebyście podpisali umowę.

Dla mnie to jedna wielka ściema. oni chcieli tylko od ciebie tego abyś zrezygnował z obecnej umowy i przeszedł do nich :wink: :wink:

jedna wielka ściema chodzą po domach i naciągają ludzi na cyfrę +,jest bardzo droga,cyfrowy polsat jest 100 razy lepszy i tańszy wiem bo osobiście go mam i sobie chwalę,wszystko jest ok,nie daj się naciągnąć u tych zdzierców,moja kuzynka u nich podpisała umowę,przy podpisaniu była inna kwota do zapłaty co miesiąc i przy przysłaniu pierwszego rachunku była inna w dodatku dwa razy taka jaką miała płacić,po prostu kruczki w umowie które są tak zapisane żebyś ich nie widział ale są,w razie byś miał do nich jakieś pretensje oni mają punkt zahaczenia że mają podpis pod umową.

Szarex nie kupuj Cyfrowego Polsatu :!: CP to jedna wielka pomyłka dużo osób ci o tym powie. Mały kanałów filmowych a co do sportu to nawet tego nie skomentuje…

Ronni_92 MASZ RACJĘ

Jeśli zmiana to tylko na “Cyfrę +” Lub “N”

Oferta bardzo dobra tylko jest jedna zmora Cyferki… brak POLSATU… dla wtajemniczonych - My wiemy co z tym fantem zrobić :smiley:

“N” - osobiście jej nie miałem i nie bede mieć (mnie wystarczy kanał Canal+ Sport i Canal+ Sport 2). Nie wiem jak jest z jakością w N? Może @Krzychuu sie wypowie - ma N i mu poradziłem :wink: Jak to jest z tą jakością? :-k

Ronni_92

Brat ma N i sobie chwali … Wszytko spoko nie ma problemów podczas witru / deszczu / śnieżycy … ogólnie jest OKI :slight_smile: nBox rekorder i te sprawy … :slight_smile:

chrucik , ja mam kablówke… Pakiet analogowy + pakiet cyfrowy podstawowy (cyfrowa jakość) + pakiet CANAL+ (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport i Canal+ Sport 2) - cyfrowa jakość. Obraz czyściutki jak łza. Kablówka Toya. Neta też mam z Toya - 1 Mb/s, bardzo dobry internet nigdy się nie zawiodłem, limit 35 GB - jest OK :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

w pakiecie Mini masz 18 kanałów za 10 zeta + te niekodowane. Drogo? Nie chciał bym raczej innego pakietu, bo po co mi kanały dodatkowe, których bym i tak nie oglądał.

Na Polsacie Sport akurat mi nie zależy.

:x Polsat sport,Polsat sport extra,eurosport,eurosport2, ESPN,Extrime Sports, to mało?? :shock: :x

No to oferta… :roll:

a kto ci mówi, że masz oglądać kanały, których nie lubisz?

Co kto lubi… :gool:

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 21:11

Sugerując sie podpisem lubisz piłke nożną… na którym z tych kanałów obejrzysz mecz CFC? Bądź Barcelony? :slight_smile:

Dobre - Jedynie The Dudesons :faja:

na polsacie sport i polsacie sport extra zawsze leci :stuck_out_tongue: ,a po za tym jest jeszcze zagraniczna telewizja taka jak Barca TV i tv realu madryt

Tak leci, powtórka na drugi dzień…

widzę że nie masz kontaktu z obecnym polsatem,przyznam kiedyś tak było,teraz już wszystko jest na żywo

Mecze ligowe mnie nie interesują (za dużo tego :P) - a co do MŚ i ME w piłce nożnej to jak pamiętam najważniejsze mecze zawsze można było obejrzeć na naziemnych stacjach.

Jasne… Tylko kanały klubowe!

PRAWA PIłKARSKIE POLSATU SPORT :

Euro 2008

Puchar Ekstraklasy

Puchar UEFA

Liga Portugalska

Liga Szkocka

Liga Holenderska

Liga Hiszpańska (Barca TV)

Coca Cola Championship

Liga Angielska: kanały klubowe

Co do umowy, ze płaci 2x więcej no to jest sama sobie winna bo jak czytać nie umie to nikt jej umowy czytac nie będzie, ja tam płace tyle ile mam w umowie i nie narzekam.

Cyfra + jak dla mnie lepsza od polsatu, ale chyba na chwile obecna i tak “N” ma najlepszą oferte z satelitarnych no i Nbox recorder a cyfra ani polsat już tego niema

I ta piękna reklama CP - “Już od złotówki dziennie” - :splat:

bo tak jest ,za pakiet familijny zapłacisz 29,90zł czyli prawie 1zł na dzień :wink: