TVP i Polsat od 29 czerwca - prawda czy fałsz?

(Szarex2 0) #1

Byli u nas niedawno jacyś goście z CYFRY+. Twierdzili, że od 29 czerwca nie będzie już można odbierać Polsatu poprzez antenę siatkową oraz że jakość obrazu TVP zmniejszy sie o (lub do) 45%. Wobec czego namawiali do podpisania umowy na CYFRĘ+. W związku z tym, że nie mają w ofercie Polsatu i w ogóle drogo u nich podziękowaliśmy im, jednak zastanawiamy się nad Cyfrowym Polsatem.

Teraz moje pytanie:

Czy to co mówili nam goście z CYFRY+, że od 29 czerwca Polsat ma zniknąć z drogi naziemnej a TVP ma pogorszyć swą jakość to prawda, czy bujda wymyślona po to, żeby klient nie zastanawiając się długo, szybko podpisał umowę?

(Members92) #2

Pachnie mi to ściemą, wydaje mi się że chcieli naciągnąć was zebyście podpisali umowę.

(ja.a.kto.inny?) #3

Dla mnie to jedna wielka ściema. oni chcieli tylko od ciebie tego abyś zrezygnował z obecnej umowy i przeszedł do nich :wink: :wink:

(SeBoLaS) #4

jedna wielka ściema chodzą po domach i naciągają ludzi na cyfrę +,jest bardzo droga,cyfrowy polsat jest 100 razy lepszy i tańszy wiem bo osobiście go mam i sobie chwalę,wszystko jest ok,nie daj się naciągnąć u tych zdzierców,moja kuzynka u nich podpisała umowę,przy podpisaniu była inna kwota do zapłaty co miesiąc i przy przysłaniu pierwszego rachunku była inna w dodatku dwa razy taka jaką miała płacić,po prostu kruczki w umowie które są tak zapisane żebyś ich nie widział ale są,w razie byś miał do nich jakieś pretensje oni mają punkt zahaczenia że mają podpis pod umową.

(Kulaa 01) #5

Szarex nie kupuj Cyfrowego Polsatu :!: CP to jedna wielka pomyłka dużo osób ci o tym powie. Mały kanałów filmowych a co do sportu to nawet tego nie skomentuje...

(Chrucik) #6

Ronni_92 MASZ RACJĘ

Jeśli zmiana to tylko na "Cyfrę +" Lub "N"

(Kulaa 01) #7

Oferta bardzo dobra tylko jest jedna zmora Cyferki... brak POLSATU... dla wtajemniczonych - My wiemy co z tym fantem zrobić :smiley:

"N" - osobiście jej nie miałem i nie bede mieć (mnie wystarczy kanał Canal+ Sport i Canal+ Sport 2). Nie wiem jak jest z jakością w N? Może @Krzychuu sie wypowie - ma N i mu poradziłem :wink: Jak to jest z tą jakością? :-k

(Chrucik) #8

Ronni_92

Brat ma N i sobie chwali .... Wszytko spoko nie ma problemów podczas witru / deszczu / śnieżycy .... ogólnie jest OKI :slight_smile: nBox rekorder i te sprawy .... :slight_smile:

(Kulaa 01) #9

chrucik , ja mam kablówke... Pakiet analogowy + pakiet cyfrowy podstawowy (cyfrowa jakość) + pakiet CANAL+ (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport i Canal+ Sport 2) - cyfrowa jakość. Obraz czyściutki jak łza. Kablówka Toya. Neta też mam z Toya - 1 Mb/s, bardzo dobry internet nigdy się nie zawiodłem, limit 35 GB - jest OK :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

(Szarex2 0) #10

w pakiecie Mini masz 18 kanałów za 10 zeta + te niekodowane. Drogo? Nie chciał bym raczej innego pakietu, bo po co mi kanały dodatkowe, których bym i tak nie oglądał.

Na Polsacie Sport akurat mi nie zależy.

(SeBoLaS) #11

:x Polsat sport,Polsat sport extra,eurosport,eurosport2, ESPN,Extrime Sports, to mało?? :shock: :x

(Kulaa 01) #12

No to oferta.. :roll:

a kto ci mówi, że masz oglądać kanały, których nie lubisz?

Co kto lubi... :gool:

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 21:11

Sugerując sie podpisem lubisz piłke nożną... na którym z tych kanałów obejrzysz mecz CFC? Bądź Barcelony? :slight_smile:

Dobre - Jedynie The Dudesons :faja:

(SeBoLaS) #13

na polsacie sport i polsacie sport extra zawsze leci :stuck_out_tongue: ,a po za tym jest jeszcze zagraniczna telewizja taka jak Barca TV i tv realu madryt

(Kulaa 01) #14

Tak leci, powtórka na drugi dzień...

(SeBoLaS) #15

widzę że nie masz kontaktu z obecnym polsatem,przyznam kiedyś tak było,teraz już wszystko jest na żywo

(Szarex2 0) #16

Mecze ligowe mnie nie interesują (za dużo tego :P) - a co do MŚ i ME w piłce nożnej to jak pamiętam najważniejsze mecze zawsze można było obejrzeć na naziemnych stacjach.

(Kulaa 01) #17

Jasne... Tylko kanały klubowe!

PRAWA PIłKARSKIE POLSATU SPORT :

Euro 2008

Puchar Ekstraklasy

Puchar UEFA

Liga Portugalska

Liga Szkocka

Liga Holenderska

Liga Hiszpańska (Barca TV)

Coca Cola Championship

Liga Angielska: kanały klubowe

(Masak7) #18

Co do umowy, ze płaci 2x więcej no to jest sama sobie winna bo jak czytać nie umie to nikt jej umowy czytac nie będzie, ja tam płace tyle ile mam w umowie i nie narzekam.

Cyfra + jak dla mnie lepsza od polsatu, ale chyba na chwile obecna i tak "N" ma najlepszą oferte z satelitarnych no i Nbox recorder a cyfra ani polsat już tego niema

(Kulaa 01) #19

I ta piękna reklama CP - "Już od złotówki dziennie" - :splat:

(SeBoLaS) #20

bo tak jest ,za pakiet familijny zapłacisz 29,90zł czyli prawie 1zł na dzień :wink: