Twardy dysk za 150 PLN

Mam dysk WD 80 Gb i po kilku godzinach pracy przy komputerze temperatura dochodzi do 42 st, normalnie pracuje w 37 stopniach - dodam że w obudowie jest dość ciasno i niema dodatkowego chłodzenia dysku. Nie uważam że WD to grzałki.

Mój Western Digital ATA100 120GB 7200, 8 MB cache to 32’C bez stresu i max. 38’C po ok. 4 godzinach grania.

Taka grzałka chyba nie zagotuje wody :?

Co musze to sam wiem lepiej od ciebie. Jak widać są różne egzemplaże- grzałki i z całkiem niezłymi temperaturami. Wątek z temperaturą WD proponuja zakończyć bo tylko zaśmiecamy temat a i tak porozumienia nie będzie.

:shock:

Masz zły dzień-jak grzałki (które jak wykazano już nie są grzałkami) mogą mieć niezłe temperatury, przeczysz sam sobie. Na drugi raz jak coś napiszesz pomyśl chwilę.

Racja bo ktoś puścił plotkę że dyski WD to grzałki a ktoś to powtarza i nie da się przekonać pomimo iż wypowiedziało się kilku właścicieli dysków WD - tak samo z celeronami poszła plota że się przegrzewają a ja w pracy mam celerona(Celeron D, 3333 MHz (25 x 133))

z boxowym chłodzeniem +boxowa pasta(!) a temperatura nie przekracza 37 stopni (nie sprawdzałem w stresie)