Twój życiowy rekord

Tak jak w temacie

:expressionless:

Temat jest po prostu świetny…

W czym TEN Rekord?!

Jaki rekord …

A może chodzi mu o record [nagranie] ?

A do tego jaki wzruszający. :smiley:

Czyli co życiowe nagranie. Nie na 100% nie. :smiley:

Ten brak precyzji i lakoniczność intro - to też rekord.

Poczekajcie na odzew Autora.

w czym problem ?

Jak to w czym. O jaki rekord ci chodzi. Przecież napisałeś temat a nikt nie wie o co ci chodzi. Przecież to widac . :smiley: :smiley:

ahhhhhh, nie skumałem o co innym lata. Chodzi mi zebyscie się pochwalili

własnymi rekordami. Nie musi to być rekord związany z komputerami. Dlatego wrzuciłem to do działu na luzie. Moze to być np rekord siedzenia przy kompie, zrobienie czegoś wyjątkowego czy coś innego. Z życia wziętego .

rekord ?? no to chyba karp 13.9 kG :slight_smile: szczupak 6.7kG no i jescze przejechanie na rowerze gorskim po szosie 25km w ok 40min :smiley:

o takie mi własnie rekordy chodzi. Wzystko juz zostało dopowiedziane, wiec czekam na innych rekordy :smiley:

Moim zyciwym rekordem jest zdobycie mistrza wielkopolski w zapasach :lol: 8) Rok temu trzeba by go teraz odswierzyc :stuck_out_tongue: Sa moze na tym forum jacys inni zapasnicy??

Zapaśników chyba nie ma ale jest karateka :smiley:

To ja tes się wędkarskimi rekordami pochwale, a więc

Sandacz 112cm 5,7 kg, węgorz 111cm oraz sum o wadze 53kg.

hmmm

  • 80 km na rowerku po wielkopolskim parku narodowym

  • ilość ściągnięć jednego z moich programów

  • 10 piwek jednego wieczoru :wink:

  • zaliczenie przedmiotu po 2 zajęciach :smiley:

:o i przyznam szczerze tego ci zazdroszcze :slight_smile:

13 metrów i 51 cm w trójskoku (jako 15-latek) zdobyłem wtedy mistrzostwo województwa zielonogórskiego (teraz lubuskiego)

no i ja sie przylacze:w tym roku zalapalem w zaledwi 1 godzine 45leszczy po 3,5kb :lol:

chyba na siatke :wink: :stuck_out_tongue:

No to teraz ja się pochwale:

Uzbierałem do tej pory 1500 plakatów sportowych

Mam wszystkie bilety i programy meczowe Hetmana Zamość z ostatnich 7 lat(na wszystkich byłem)

No i zdobywałem tak jakieś nagrody drużynowe i indywidualne w piłce nożnej.