Tworzenie gui

Witam, jest program który tworzy gui ? Po prostu wklejam logo robię miejsce gdzie można wpisać tekst napisy itp. ? I po odpaleniu tego “programu” wyświetla się to gui co zrobiłem i gdy się wpisze tekst itd. to nie reaguje a gdy kliknie się x to kończy pracę .

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. GUI czego?

Jeśli nie szuka jakiegoś badziewia dla dzieci gdzie wszystko sobie wyklika to pewnie chodzi mu o napisanie programu z GUI, jak mniemam :stuck_out_tongue_winking_eye: Wnioskując po dziale w jakim założyłeś ten wątek najpewniej nie masz pojęcia co to jest ani do czego służy programowanie - polecam wujka Google i ciocię Wikipedię. A potem kilka miesięcy żmudnej nauki :stuck_out_tongue:

Dla przykładu:

Qt - Qt Designer / Qt Creator

GTK+ - Glade

Ale nawet do klikania GUI minimum wiedzy o programowaniu jest wymagane.

WOJEK64 myślisz, że jak nauczyłeś się kilku definicji to już jesteś ekspert we wszystkim ? Wiem co to programowanie a , że nie myślisz i nie wiesz do czego może być mi potrzebne samo gui to już nie moja sprawa …

Zapewniam cię, że wcale tak nie myślę, programuję dopiero od roku (wcześniej były jakieś próby ale tylko próby). W tym czasie miałem okazję próbować wielu rzeczy z tym związanych więc jako taką wiedzę posiadam. Zapewniam cię, że nie interesuje mnie do czego ci to GUI ale skoro wiesz co to programowanie to powinieneś wybrać inny dział do tego tematu a raczej w ogóle go nie zakładać tylko wpisać w Google ‘programowanie GUI’… zresztą bez znaczenia, nr74 udzielił ci krótkiej i całkiem wartościowej odpowiedzi. Have a nice day.