Tworzenie instalatorów w formie płyt

Witam,

Szukam pakietu do tworzenia dosyć profesjonalnych instalatorów, WinRARem robiłem isnstalki, ale dosyć małe (style do Windowsa XP) i nieprzeznaczone do instalacji z płyt. Jest jakiś pakiet, który pliki pakuje w paczki *.bin a do twego tworzy *.exe. Chciałbym, żeby po instalacji tworzył też deinstalator. W załączniku screen jak mniej więcej wygląda instalator stworzony tym pakietem (a myślę, że spełniłby moje oczekiwania)

Pozdrawiam Krzysiu

post-269334-0-19197100-1430429424_thumb.

Całe stado tego

http://www.dobreprogramy.pl/Tworzenie-instalatorow,Programy,Windows,252.html

Jest, tylko miejsca na dysku i czasu na testowanie brakuje. Dlatego pytam czy ktoś zna konkretnie taki, jaki opisałem ten ze screena, domyślam się ze to InstallShield, który jest płatny.

InnoSetup oraz NSIS robi takie instalki. Nie wiem jak inne instalatory.

Ale chyab nie towrzy tych plików *.bin? Widze, że one są skryptowe jesli chodzi o konfiguracje tworzonego instalatora. A jest może cos podobnego do tworzenai SFX w WinRAR, że wybeiramy pliki, ikone, obaraz boczny, sciezkę tekst itd. ?

A powiec jakie ma znaczenie w instalatorze czy pliki mają .bin czy coś innego ?

 

Wydaje mi się, że mylisz *.bin występujący w wielu programach nie koniecznie instalatorach z rozszerzeniem *.bin stosowanym do robienia obrazów danych płyt.

Nie mylę. A *.binów będę potrzebował, bo instalator przekroczy 2GB, a goły *.exe może mieć maksymalnie 2GB. Więc albo *.bin, *.cub czy inny cud.

InnoSetup robi tak jak wymagasz.

Tak, ale ejst skryptowy, wolabym wyglądający podobnie do tworenai SFX w WINRAR

 Też szukam takiego softu, Inno, NSIS przetestowane ale to nie to czego potrzebuję.

Znikąd pomocy? Jaki soft robi takie instalatory, ale pozwala dodawać pliki podobnie jak do archiwum SFX w WinRAR?