Tworzenie instalki

(Chmarek45) #1

Mam taki oto problem.

Podczas mojej nieobecności w domu robiono przemeblowanie i bezpowrotnie została uszkodzona płytka z programem Antywirusowym

WSW 2003 który to obecnie kontroluje komputer czyli jest wgrany.

Moje pytanie to:Czy jest możliwość z plików znajdujących sie po zainstalowaniu programu utwożyć na nowo płytke instalacyjną?

(system) #2

Co do tej instalki to wątpie żeby się dało z takim programem, gdyż on nie tylko instaluje się do wybranego folderu, ale raczej zostawia wpisy w rejestrze, itd. Tak mi się wydaje, że się nie da ale na 100 % nie jestem pewny.

WSW - jak brzmi pełna nazwa tego programu ?

Pozdrawiam :slight_smile:

(Agmitura) #3

Markowi zapewne chodzi o Norton System Works. No chyba ,że się mylę POZDRAWIAM!!

(Chmarek45) #4

Przepraszam za pomyłke --Nazwa programu to Norton System Works 2003,tak jest to program dość "rozbudowany"i faktycznie pewnie dość obszernie umieszcza swoje wpisy na 100% w rejestrze bo jest na rok,wiem że może to być niewykonalne ale może jest szansa,przecież na zdrowy rozum wszystkie pliki mam,tyle tylko czy idzie to jakoś do "kupy poskładać.

(system) #5

Wydaje mi się, że nic z tym nie zdziałasz. A płytka była oryginalna? Jak została uszkodzona, bo jeśli jest bardzo zarysowana to może jakiś program umiałby ją odczytać ?

Pozdr

(Krogulec) #6

Jeżeli program zakupiłeś legalnie to proponuję abyś skontaktował się z biurem Symanteca http://www.symantec.pl - prawdopodobnie jest jakaś możliwość uzyskania nośnika.