Tworzenie instalki

Mam taki oto problem.

Podczas mojej nieobecności w domu robiono przemeblowanie i bezpowrotnie została uszkodzona płytka z programem Antywirusowym

WSW 2003 który to obecnie kontroluje komputer czyli jest wgrany.

Moje pytanie to:Czy jest możliwość z plików znajdujących sie po zainstalowaniu programu utwożyć na nowo płytke instalacyjną?

Co do tej instalki to wątpie żeby się dało z takim programem, gdyż on nie tylko instaluje się do wybranego folderu, ale raczej zostawia wpisy w rejestrze, itd. Tak mi się wydaje, że się nie da ale na 100 % nie jestem pewny.

WSW - jak brzmi pełna nazwa tego programu ?

Pozdrawiam :slight_smile:

Markowi zapewne chodzi o Norton System Works. No chyba ,że się mylę POZDRAWIAM!!

Przepraszam za pomyłke --Nazwa programu to Norton System Works 2003,tak jest to program dość "rozbudowany"i faktycznie pewnie dość obszernie umieszcza swoje wpisy na 100% w rejestrze bo jest na rok,wiem że może to być niewykonalne ale może jest szansa,przecież na zdrowy rozum wszystkie pliki mam,tyle tylko czy idzie to jakoś do "kupy poskładać.

Wydaje mi się, że nic z tym nie zdziałasz. A płytka była oryginalna? Jak została uszkodzona, bo jeśli jest bardzo zarysowana to może jakiś program umiałby ją odczytać ?

Pozdr

Jeżeli program zakupiłeś legalnie to proponuję abyś skontaktował się z biurem Symanteca http://www.symantec.pl - prawdopodobnie jest jakaś możliwość uzyskania nośnika.