Tworzenie menu w DVDStyler 2.2

(BLADE2042) #1

Witam wszystkich mam problem i zwracam się o pomoc do szanownych Modelatorów oraz Forumowiczów , otóż mam już gotowy projekt filmu gdzie teraz chcę stworzyć do niego profesjonalne menu w programie DVDStyler wersja 2.2 jest w języku ojczystym dlatego jest mi łatwiej w nim pracować.Problem polega na tym że wszystko już w projekcie praktycznie mam zrobione.Tylko nie umieć zrobić aby w każdej podstronie menu i okienku a jest ich np.na stronę 6 był fragment filmu ruchomy tak jakby podgląd.Robiłem coś takiego właśnie bo była tam możliwość wyboru opcji w Nero Vision 6.4.20.1 był wybór aby tworzył ruchome menu i po kilku sekundach było właśnie to z czym mam teraz problem w wyżej wymienionym programie.

Bo w samym programie jak widać na załączonych fotkach sam film już jest zaimportowany do programu.

Jak w te puste pola które są w menu importować w formacie MPEG 2 720/576 Pal 16:9 te fragmenty filmu lub z rozdziału powybierać aby był efekt końcowy taki jak można właśnie stworzyć w Nero Vision ???

Będę wdzięczny za konkretną pomoc i objaśnienie aby móc rozwiązać problem , pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.

replikantcaemenuwrazzfi.jpg

replikantgwnemenu.jpg

replikantpodstronamenuz.jpg