Tworzenie obrazu płyty

Zna ktoś jakiś programik do tworzenia obrazu płyty?

Chodzi mi o to ze mam kilka plików, a programem robie z nich jeden obraz płyty który nagram programem Alcochol 120%

PS. Zanim ktoś napisze ze zrobie to Alcocholem albo Daemonem, niech przeczyta to jeszcze raz… :?

zrobisz to programem UltraIso

Czytałem 10 razy i coś mi się wydaje, że chcesz stworzyć obraz płyty który powstalby z plików. Jak sama nazwa wskazuje: obraz płyty jest obrazem płyty, a nie dowolnie wybranych plików. Nagraj te pliki na płytę to będziesz mógł potem stworzyć obraz tej płyty.

Jest taki programik do nagrywania DeepBurner , zrobisz nim bez problemu obraz. Polecam ten programik , jest mały i szybki i wolę go od np. nero.

Chodzi ci o utowrzenie obrazu z plików które masz na dysku i później o zamontowanie jako wirtualnego napędu?

Jeśli tak to możesz skorzystać z nero i tam gdzie wybierasz nagrywarkę wybierz Image Recorder (nagrywanie obrazu)

Nie nie… to mi się bardzo mija z celem.

Zobacze tym DeepBurner albo Ultra Iso

Tak jak napisał darek13579 można łatwo utworzyć w nero z kilku plików jeden plik .iso lub nrg. wybierając jako nagrywarkę-Image recorder. Najprawdopodobniej można to zrobić również innymi programami mającym taką opcję.

Ok. o takie coś mi właśnie chodziło.