Tworzenie serwera na sa-mp 24/7?

Witam,

Mam mały problem potrzebuję umieścic serwer na hostingu żeby był dostepny cały czas ale nie moge znależć takiego hostingu. Może ktos z was wie na jakim można umieścić takie pliki? Może ktoś ma taki serwer 24/7?

A da sie tak?? :o

Pewnie da się na jakimś czeskim lub słowackim serwerze ale nie wiem jak :frowning:

ludzie czy ja się pytam ile osob nie wie czy kto wie? Może źle pytanie napisałem? :roll:

bociany grasz w sa-mp? jak byś grał to byś wiedział że są serwy 24/7 :shock:

na pipni.cz możesz założyć server tylko czasami nie działają, bo wkońcu to darmowe

Gram w SA-MP są takie ale wydawało mi sie ze to sa oficjalne czy jakieś takie a nie stworzone przez graczy. A czy do tego potrzebny jakiś specjalny server. Bo według mnie to zwykły server FTP by styknął - ale to moja myśl

nie, zakladasz konto na Pipni.cz przesyłają Ci dane z serverem i hasło do niego, wchodzisz na ta jakąs strone włączasz server, wchodzi w putty, ścigasz sa-mp linux i dodajesz do niego mapy, zmieniasz ustawienia w server.cfg, zapisujesz i odpalasz server swój i idziesz grać. Lecz jak mówie nie zawsze mogą działać kilka miesięcy temu działały 24/7

Sprawa by była łatwiejsza gdyby to było po polsku albo po angielsku a tak to sie nie moge połapac