Tworzenie własnego obrazu win.vista

no więc postanowiłem zrobić sobie swój własny obraz win vista… postepowałem według poradnika na techit.pl o instegracji sp z vistą… teraz mam taki problem… po jak się wejdzie przed zakładaniem konta usera w taki tryb (ctrl+shift+F3) i już się potem wszstko zrobi to ja w porgramie tego trybu jakby (sysprup czy podobnie) to zaznaczyłem uogólnij i żeby się zresetował…teraz mam tylko problem po jak się zresetował to pozwoliłem mu się włączyć i podczas tego rozruchu było konfigurowanie komputera i wydaje mi sie że powinienem wybrać opcję, żeby system isę wyłączył i teraz nie weim jak będzie z instalacja na innym komputerze…

dobra mam już te wszstkie pliki przygotowane do utworzenie bootowalnego obrazu instalki tylko nie wiem za bardzo jak to zrobić…pomoże ktoś??

Użyj vLite do integracji SP1 i utworzenia botowalnej płyty.Szkoda zabawy w sposoby opisane na techit.pl.

a ja nie integruje tylko sp1 ,ale offica i inne…

pytam się czy jak pozwoliłem sie tylko temu uruchomić to coś się nie zepsuje po instalacji na innym pc… i jak zrobic bootowalny obraz?? jak utworze iso folderu a potem je nagram na płytke to bedzie git??

Dokładnie tak jak napisałeś.

czyli że od nowa musze robic czy jest oki tak??

edit:

dobra już wiem że źle bo tym razem pod vmware nie dziła - obraz robiłem pod vpc 2007

teraz mam taki plan działania - będzie oki??

  1. integracja sp1 - vlite

  2. instalacja systemu i zamrozenie instalacji poprzez ctrl+shift+F3

  3. instalacja różnych rzeczy pod tym trybem np. office itp

  4. instalacja updatów pod tym trybem - jak bo mi neta pod tym trybem nie wykrywa?? da się to zrobić?

  5. zaznaczenie żeby się wyłączył komputer i uogulnił w sysprop

  6. zrobinie install.wim pod winpe

  7. nagranie bootowalnego obrazu - jak??

co do 7 to chyba już wiem jak… podam vlite mój system a konkretnie folder dp niego i zrobie nim iso…

edit:

dobra…nie potrzebuje już odpowiedzi…jak dla mnie to to jest masakra…coś mi isę zwaliło i cała praca poszła na marne…za czasochłonne…

Niestety ale błąd podczas przygotowywania instalacji wiąże się z zaczynaniem wszystkiego od początku (tak jak w opisie techit). Ja próbowałem z płytą Recovery ale nie pozwala ona na instalacje systemu na innej partycji - skończyło się zrobieniem obrazu przy pomocy innego oprogramowania.