Tworzenie wyszukiwarki w operze

Jak stworzyć prostą wyszukiwarkę - wiem ale chciałem zapytać czy ktoś może wie czy sie da / jak sie da stworzyć wyszukiwanie z dodatkowym tekstem który automatycznie bedzie sie dodawal ?

Przykład- jeśli teraz po wpisaniu w pasek adresu G program otwiera sie wyszukiwarka google z wpisanym słowem program a chciałbym żeby pojawiał się wynik ‘program site:dobreprogramy.pl’

Klikasz w ikonkę obok paska do wpisywania -> zarządzanie wyszukiwarkami -> dodaj

Może ci nie działać bo portal dp nie jest jedynie wyszukiwarką, ale warto pokombinować

Narzędzia->preferencje->wyszukiwanie

Nazwa: co chcesz :slight_smile:

słowo kluczowe: np. dp

adress:

np.:

w reszte nic nie trzeba wpisywać.

O to chodziło?:>

antiferno , może dodaj sobie button

http://my.opera.com/Medium/blog/2009/09 … i-do-opery

Szukaj na stronie za pomocą Google

uh nie szukaj na stronie tylko chodzi mi o WYSZUKIWANIE W DANEJ DOMENIE - -’

No to ten button ma tą funkcję.

9184a6a2b22b323c.jpg

0b9f154dc7bc88eemed.jpg

Łukash moglbys mi napisac jak sie ustawia i uzywa te butony bo cośtam sie niby dodało a nie moge sie tego doszukac… nigdy tej funkcji nie uzywalem

Jak już pobrałeś button to kliknij prawym np na ten pasek>dostosuj>wygląd>przyciski>Moje przyciski i przeciągnij i upuść ikonę z lupką na pasek>ok

ef41902c5ca10945med.jpg

Wchodzisz na jakąś stronę , klik w lupkę wpisujesz co tam szukaszok i masz szukajke google na każdej witrynie.

Ok a da sie to zrobić tak żeby nie było trzeba wchodzić wczesniej na strone którą chce przeszukac ? chce mieć button do przeszukiwania tylko 1 domeny

:^o prawym myszy w polu Szukaj na dobreprogramy>utwórz wyszukiwarkę. :^o

kolejny kumaty :expressionless:

antiferno , nie rozumiem. Mam utworzoną wyszukiwarkę dobreprogramy.pl. Wpisuję dp Ccleaner i szuka na dp. Więc działa.

ale mi chodzi o to żeby przeszukiwało przez google domeny gdzie nie ma wyszukiwarki , pojemajet ?

I dlatego musi dodawać formułke site:cośtam.pl

antiferno , no to Bambocha , podał Ci przecież patent

nie sprawdzałeś ?

O właśnie o to chodziło ;d

Dzieki ci o wielki Cromie za ludzi którzy potrafia czytać ze zrozumieniem :stuck_out_tongue_winking_eye: