Tylko do odczytu... wszystko!

Witam, otóż mam problem. Nagrywałem Linuxa na CD-RW lecz okazało się, że nie tą dystrybujce i chciałem z formatować i… nie da się :expressionless: patrze na pliki w cd-romie i wszystkie pliki są zaznaczone “ptaszkiem” “Tylko do odczytu”. Zmieniając to i zapisując ustaiwenia nic to nie daje :confused: Zaznacz jeszczę, że foldery mają taką grubą kratke. Wszystkie pliki w Windowsie i foldery mają teraz tak samo. Nie dawno formatowałem komputer i wszystko działało, a teraz po próbie formatowania płytki stało się to :confused: Wiecie może jak odznaczyć to wszystko, aby działało poprawnie?

P.S. Nero, CloneCD i inne ImgBurny nie pomagają :confused: Pisze, że płytka z formatowana, a po chwili że nie jest z formatowana i trzeba to zrobić.

Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc.

pokaż screen jak to wygląda.

kratkaph0.jpg

Jak to odznacze i kliknę zastosuj to się niby zrobi, ale jak wejde znowu w własciwości to dalej to jest :confused:

Płyta CD-RW jednokrotnego użytku zawsze ma atrybut “tylko do odczytu” i nie sformatujesz jej. Płytkę w kosz i trzeba nagrywać od nowa.

To jest wielokrotnego użytku i formatowałem ją już wiele razy… nie wiem dla czego teraz nie działa :?