Tylko dwie ikony w HP Director

Witam, mam problem z instalacją drukarki HP PSC 1210. Cała instalacja przebiega bez zarzutu, żadnych błędów ani ostrzeżeń, ale kiedy uruchomię HP Director znajdują się tam tylko dwie ikony (zamiast pięciu jak to zwykle bywało). Zamieszczam screena:

729992c1a512acd8m.jpg

Dodatkowo, obok zegara w zasobniku systemowym nie ma ikonki drukarki. Nie wiem co jest tego przyczyną.

Nie pomogła instalka na świeżym XP, gdzie nie było nic oprócz sterowników radeona x1600 pro.

Czy przyczyną może być konflikt sterów HP i Radeona? Wiem, że po aktualizacji IE na nowszy też się działy dziwne rzeczy z HP Director ale wtedy wystarczyła łatka i po kłopocie. Podejrzewam, że podobnie może być w tym przypadku.

Jakieś pomysły?

Pozdr.

Krzysztof 7 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Najnowszy sterownik do drukarki HP PSC 1210:

Link:

ftp://ftp.hp.com/pub/softlib/software3/COL6316/mp-19473-3/rw2_021_w02_plk.exe

Spróbuj go zainstalować.

Co ma grafika do drukarki? - Odpowiedź na twoje pytanie.

Zainstalowanie najnowszego sterownika nie pomaga. Dziwna sprawa bo na laptopie na którym drukarka była od jakiegoś czasu zainstalowana wszystko działa jak powinno. Ma ktoś pomysł dlaczego nie można zainstalować nawet na nowym XP?