Tytuł: problem z drukowaniem utworów w formacie mp3

witam . nagrałem niedawno płyte w formacie mp.ustawiłem kolejnośc alfabetycznie.tak też nero nagrało zgodnie z życzeniem :smiley: ) wkładam nagraną płytę mp3 do laptopa i jest dokładnie taka kolejnoś jaką ustawiłem.Jjednak kiedy ta sama płytę pm3 wrzucam do deck-a pioneer cdj 800 mk2 to odtwarzacz zupełnie w innej kolejności odczytuje tą cd mp3.

i tu pojawia sie problem,ponieważ nagraną płytę mp3 (jej utwory ) drukuje przez program do tworzenia okładek cdr rabel.program ten odczytuje dobrze kolejnośc nagraną w nero jednak nie jest to kolejnośc w jakim odtwarza deck pioneer-a. prosze o pomoc! !!

coś mi podpowiada że problem jest w utworach nagranych które są zapisane ;jedne wielkimi literami drugie zaś małymi i PIONEER odczytuje alfabetycznie lecz w pierwszej kolejności pisane małymi literami .z tąd ta różnica chyba w innej kolejności odtwarzaniu niż na wydrukowanej track liście przez cdr label.jak to zrobic aby wydrukowana track lista zgadzała sie z listą odtwarzaną w pioneer mk2 ?? z gory dziekuje za pomoc

Renamerem (najwygodniej) dodaj przed nazwami numerację w formie "01’, “02” itd… Wszędzie będziesz miał taką samą kolejność. Możliwe, że twój odtwarzacz sortuje po miejscu na płycie zapisanym w tagach lub nazwach zapisanych w tagach, wtedy cyferki musiałbyś dodać też do tagów i/lub uporządkować numerację.

a jak numerowac po liczbie 9 ?