Uaa bus driver- reset tego sterownika

witam…

pisze do Was drodzy forumowicze ponieważ mam pewien problem z dzwiękiem w moim laptopie na którym zainstalowałem system XP professional x64 sp2…

wszędzie gdzie szukałem pomocy wszyscy twierdzą że to przez to że nie zainstalowałem poprawki kb 888111 od microsoftu uaa bus driver for high definition audio problem w tym że dla wydania xp x64 z sp2 takiej poprawki nie ma jedyna poprawka uaa bus driver sciąga się przez windows update…

uaa bus driver składa się z 3 plików hdaudbus.cat , hdaudbus.inf , hdaudbus.sys

plik hdaudbus.sys x32 waży 141kb ten sam plik dla x64 waży 234kb i nie ma możliwości zamiany i zainstalowania tego pliku od x32 na systemie x64

po długich walkach udało mi się uruchomić dzwięk, ale po każdym wyłączeniu kompa komputer gubi sterownik i ustawienia i dźwięku nie ma…

doszedłem już do tego co robić aby szybko ten dźwięk przywrócić, po uruchomieniu kompa wchodze do menadzera urządzeń w którym po kliknięciu w zakładkę “system devices” odnajduje 2 wpisy “Microsoft UAA bus driver” klikam na ten dolny drugi od góry , i klikam na odinstaluj, następnie system po chwili sam odnajduje nowe urządzenie PCI uaa bus, samo instaluje sterownik po którym natychmiast odnajduje karte dzwiękową conexant pebble i wyskakuje okienko skąd chce zainstalować sterowniki, klikam na automatycznie i system sam odnajduje sterowniki od karty dziękowej które zainstalowałem wczesniej, następuje instalacja, po chwili wywali okienko że sterownik nie jest podpisany cyfrowo i czy chce go nadal zainstalować, klikam na tak i po chwili mam dżwięk…

nie ukrywam że jest to na dłuższą metę uciążliwe i irytujące… i wpadłem na taki pomysł czy nie można napisać skryptu który by restartował to UAA bus driver, i umieścić ten skrypt w autostarcie tak aby po uruchomieniu kompa reset UAA bus drivera następował by automatycznie. czy jest takie coś możliwe ?? ktoś pomoże ??

z góry dzięki