Uaktualnienie do Windows 7 i Anytime Upgrade - Pytanie

Mam pytanie do artykułu Docenta - Uaktualnienie do Windows 7 i Anytime Upgrade.

Albo nie zauważyłem (chociaż czytałem kilka razy), albo po prostu tego nie ma.

Mam Viste x86 Home Premium OEM i chce ją zaktualizować do Seven x64 Ultimate OEM. Czy można zainstalować siódemkę od nowa na czystego całego kompa, czy musi to się odbyć że najpierw Vista a potem siódemka na nią ?? (Wtedy rozumiem ze się nie da z x86 na x64, ale mam kopię 1:1 x64 więc problemu mi nie robi.)

Jak sama nazwa wskazuje to jest Upgrade.Aktualizujesz do 7.Zainstalowana musi byc Vista.

Robiłem, podobny upgrade z Visty Home do Visty Altimate,komp chodzil po takiej aktualizacji dużo wolniej!

Przyznam, że nie wiem - i chyba Microsoft nie podał jednoznacznej informacji - czy wersje Upgrade będą umożliwiały instalację na czystym dysku. Pamiętam, że z Vistą były z tym jakieś problemy… Niemniej skoro posiadacze XP będą mogli wykonać czystą instalację, to myślę, że będzie możliwa :slight_smile:

OK, dzięki :wink:

nie wiem jak z nowymi os’ami, ale pamietam kiedy posiadałem win 98 i kupiłem upgrade Millenium, można było zainstalować Millenium na czysto, ale w czasie instalacji trzeba było włożyć dysk z win 98 w celu weryfikacji.

Minęło sporo czasu i do premiery Win7 coraz bliżej. Wiadomo może coś więcej już na ten temat ?? Jakieś wstępne Ceny ??