Uaktualnienie kaspersky internet security 6,0


(Barti 91) #1

Witam.

Mam pytanie.

Poniewaz jakiś czas temu zakupiłem program Kaspersky internet security 6.0 ENG. Ale teraz kiedy ukazała sie polska wersja proggramu, to chciałbym ją mieć, ale nie wiem jak to zrobic bo nie wiem czy klucz od angielskiej wersui nbedzie pasował.??

a poza tym link do pobrania polskiej wersji jest uszkodzony,.

Co mam robić zeby mieć legal polską wersje?????????

POOCY! !!

Z góry dzięki

POZDRO


(W32 Sasser) #2

Zakupić polską wersję.


(Pixel) #3

Jeżeli nie znajdzie się ktoś kto lepiej ci doradzi to możesz pobrać z tąd (podałem tam jak można ściągnąć instalke) i wypróbować czy się zainstaluje.Zostawie na tym ftp-ie jeszcze do jutra.


(Barti 91) #4

a czy klucz on eng wejdzie????

jak myślicie>>>>


(Pixel) #5

Tylko jeżeli jusz będziesz ściągał to plik kis6.0.0.300pl bo kav6.0.0.300pl to antyvir.


(W32 Sasser) #6

A czy kluczem od Twojego mieszkania da się otworzyć moje mieszkanie?

Zastanów się. Klucz produktu jest indywidualnie przypisywany do programu. Nie da się wykorzystywać go w innych wersjach.


(Pixel) #7

Mi zadziałal klucz od piątki i teraz mam Kaspersky internet security 6.0 pl.


(Barti 91) #8

acha tylko ze z nikąd nie da sie tego pobrać.

Pomóżcie


(Pixel) #9

Jeżeli nie masz żadnego klienta ftp to możesz pobrać go z tąd a hasło i reszte podałem zobacz wyżej.


(fiesta) #10

sasser a jaką masz pewność że tak nie będzie, chyba że masz zamki z certyfikatem bezpieczeństwa np. GERDA :stuck_out_tongue:

Wracając do tematu wątku, warunki licencji niekiedy pozwalają na zmianę wersji językowej i update do wyższej wersji na tych samych kluczach.

Dlatego radzę się dowiedzieć wszystkiego u żródła;


(Poczta) #11

A może powie mi ktoś co zrobić żeby zainstalować polska wersję, bo miałem angielska ale po kilku dniach odinstalowałem i poczekałem na polska. Niesatety polska wersja nie chce mi sie uruchomić, bo "widzi" że ponad miesiąc temu była instalowana wersja angielska i nie uwzględnia tego że po kilku dniach ją odinstalowałem czyli uzywałem kilka dni. Napewno mozna usunąć jakis wpiś żeby się nie czepiał.

Co do kupienia, to zgadzam sie że to najlepsze rozwiązanie (zamiast trialu) i tak tez postąpiłem - kupiłem - a raczej zrobiłem przelew, ale dzwoniono do mnie że dopiero w next tydzień bedą klucze - mam nadzieje że to nie przejdzie na next, next, next tydzień.


(system) #12

Nie powinno być problemów... Ja miałem wersję 5 i zainstalowałem 6EN potem 6 PL io wszsystko chodzi na kluczu z 5 więc looz. Najpierw odinstaluj tego 6 ENG potem zainstaluj 6 PL i puść z tego klucza ENG powinno chodzić bez problemu :D.

Złączono Posta : 29.06.2006 (Czw) 14:14

Weź jakimś programem typu YOUR UINSTALLER odinstaluj tak, żeby rejsestr też z tego wyczyścił :D.

Złączono Posta : 29.06.2006 (Czw) 14:17

Program np. TEN I napisz co jest nie tak... Bo u mnie tak jak mówie wszystko spoko. Najpierw odinstalowałem za pomocą Your Uninstalerra Kaspra 6 ENG potem zainstalowałem PL i śmiga bez probemu :D.


(Pixel) #13

celugorc Ja nie miałem żadnego problemu ze zmianą angielskiej wersji na polską tylko po odinstalowaniu przeczyść rejestr np: tym, ewentualnie sprawdz czy nic po tamtym nie zostało(folder),jak tak to usuń i przeczyść rejestr


(Poczta) #14

To wszystko nic nie daje. Odinstalowałem wersje 6 PL, przeczyściłem rejestr usunąłem wszystki katalogi "kaspersky" i próbowałem zainstalować na nowo ale on juz podczas instalacji pisze że pozostały jakies komponenty z wersji 5 i potem podczas rejestracji klucza wyskakuje że nie można pracowac na kluczu którego ważność wygasła (cos w tym sensie) - nie chce pobrac nowego klucza. Ale po wersji 5 nie ma śladu - nic nigdzie nie mogę znaleźć. Jeszcze raz zaznaczam że klucz piątki był ponad miesiąc temu użyty, potem po kilku dniach zainstalowałem wersje 6 Angielską (wtedy pytał czy chce na tamtym kluczu czy nowy więc wybrałem nowy i na nim 6 ang. działała kilk dni, potem ją odinstalowałem jakiś miesiąc temu)

Złączono Posta : 29.06.2006 (Czw) 15:27

Tak więc u mnie na kluczu 5 tki juz nie może chodzic bo był to klucz miesięczny, chce żeby pobrał nowy klucz dla 6 PL. Jak inaczej mozna porównac pracę % tki i 6 tki jesli po insta;lacji 5 tki nie pozwala już drugiego triala (6 tki ) zainstalować , a raczej pobrać klucza miesięcznego


(fiesta) #15

Najwyższa pora kupić pełną wersję :stuck_out_tongue: myślisz że będziesz cały czas jechał na trialu :o


(Poczta) #16

Fiest przeczytaj co napisałem a potem dopiero zabieraj głoś.


(fiesta) #17

To czekaj, nikt Ci nic na to nie poradzi, informacje o dacie zainstalowania wersji trial zostały zapisane w systemie i po raz kolejny triala nie zainstalujesz. 8)


(Poczta) #18

I o to mi chodzi że skoro zostały zapisane w sytemie to mozna je chyba usunąć. Łacznie wersji 5 i 6 uzywałem jakieś 10 dni więc jakbym go jeszcze w wersji trial pouzywał kilka dni to i tak bym 30 nie przekroczył. nie chodziło mi o jechanie ciągle na trialu bo w końcu sa kracki itp i ci co chcą piracić i tak piracą, a ja zostałem bez antywira bo wcześniej miałem Nortona i zdecydowałem sie teraz na kaspersky tylko że to sie dość wydłuzyło w czasie. To tyle w kwesti wyjaśnienia.