Uaktualnienie sterowników kompa

Jak uaktualnić sterowniki całego komputera (http://terrorym.fotosik.pl/) dzięki za pomoc

Jeżeli z Twoim sprzętem jest wszystko w porządku (nie pojawiają się żadne komunikaty, wszystko działa, jak należy), to nie ma sensu aktualizować żadnych sterowników, czy nawet BIOSu płyty głównej.

Nie do końca tak jest.

Z Biosem jak najbardziej się zgodzę.

Co do reszty-nowe sterowniki np karty graficznej często zwiększają mozliwości sprzetu. W poprawkach sterów usuwane są też błędy. Zdażyło się że nowszy okazał się gorszy do starszego(sam niedawno tak miałem , nowy ster od dzwiękówki nie chciał działac z tunerem).

Rychu- na Twoim miejscu zaktualizował bym tylko grafe i np dzwiękówke. CHyba że masz nadmiar czasu to możesz wszystko. Tylko może sie okazac to o czym pisałem wyżej nowszy sterownik-nowe problemy.

Pozdrawiam!

Ja napisałem, żeby nie aktualizował, jeżeli nie ma żadnych probemów ze sprzętem.

A jeżeli ma, to oczywiście, aktualizować należy.

Ale w przypadku kart graficznych jest na odwrót. Zbyt nowy sterownik dla niezbyt nowej karty graficznej może mieć bardziej negatywne skutki, niż pozytwne (nie mam na myśli karty graficznej rychu-27 ).