Uaktualnij do wersji Ultimate

(Cypriandanel) #1

System i konserwacja->Windows Anytime Upgrade->Uaktualnij do wersji Ultimate

Mam Vista Premium 64-bit. Czy ktoś próbował zainstalować płatny Upgrade Ultimate ?

(aero) #2

A co dokładnie chcesz wiedzieć odnośnie tej aktualizacji ??

Jak ona wygląda ?

Czy co ?

BTW : http://kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_749.html

(Cypriandanel) #3

Za zaktualizowanie do danej wersji zapłacimy, odpowiednio ultimate 259 USD.

Za taką kwote 751 zł to kupię w wersji Ultimate OEM. Mając kupiony legalny premium spodziewałem się zniżki. Upgrade to absolutnie się nie opłaca. :-x

(P@zik) #4

Upgrade w ogóle się nie opłaca. Nawet z XP na Vistę.

(Effe) #5

pytanie się teraz nasuwa czy naprawdę wykorzystacie wersje systemu ultimate? czy opłaca się kombinować. dla każdego przeciętnego użytkownika domowego (90%) wystarczy w zupełności wersja home premium, która ma prawie wszystko co ultimate.

(Grzegorz Osator) #6

Ale weź pod uwagę, że BOX Ultimate kosztuje 2000,00.

A uaktualnienie opłaca się z XP jeżeli ten XP jest werską BOX, bo jak jest OEM to mimo że masz pudełko upgrade to po zainstalowaniu na OEM XP to pudełko staje się OEM - jedyne co zyskujesz to 90-dniową pomoc techniczną na OEMa (za jedyne 600 złotych)

(Effe) #7

czemu z xp na viste się nie opłaca? a ile to kosztuje? za oem wystarczy zapłacić w sklepach około 350zł. więc uważam że się bardzo opłaca.

(Cypriandanel) #8

Możesz zamówić za granicą Ultimate wersje angielską 399 USD. Zaoszczędzisz 1000 zł. Nie wiem czy celnicy ci nie przyłożą za cło. Chyba, że poprosisz prywatny list z przykrywką, bez nazwy Microsoft. Czy dałoby się wykręcić kota ogonem celników ?

Zapomniałem, że wersja BOX to raczej paczka. Niestety celnicy będą zaglądać paczke i nie da się ukryć. To może zamiast pudełka tylko płyte wysłać. Czy będzie to możliwe ?

(Grzegorz Osator) #9

Teoretycznie licencja zabrania sprzedaży wersji przeznaczonych dla USA i Canady poza granice USA i Kanady, wiec trzeba by to zrobić przez kogoś, kto wyśle to prywatnie.

Poza tym wydaje mi się, że mi wystarcza OEM Ultimate, a jak będę kupował nowego kompa to też z systemem...

(Cypriandanel) #10

Łatwo będzie kogoś znaleźć sprzedawcy np: http://eBay.pl Napisać do kogoś e-mala i poprosić by wysłał prywatnie. :smiley: