Uaktualnij do wersji Ultimate

System i konserwacja->Windows Anytime Upgrade->Uaktualnij do wersji Ultimate

Mam Vista Premium 64-bit. Czy ktoś próbował zainstalować płatny Upgrade Ultimate ?

A co dokładnie chcesz wiedzieć odnośnie tej aktualizacji ??

Jak ona wygląda ?

Czy co ?

BTW : http://kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_749.html

Za zaktualizowanie do danej wersji zapłacimy, odpowiednio ultimate 259 USD.

Za taką kwote 751 zł to kupię w wersji Ultimate OEM. Mając kupiony legalny premium spodziewałem się zniżki. Upgrade to absolutnie się nie opłaca. :-x

Upgrade w ogóle się nie opłaca. Nawet z XP na Vistę.

pytanie się teraz nasuwa czy naprawdę wykorzystacie wersje systemu ultimate? czy opłaca się kombinować. dla każdego przeciętnego użytkownika domowego (90%) wystarczy w zupełności wersja home premium, która ma prawie wszystko co ultimate.

Ale weź pod uwagę, że BOX Ultimate kosztuje 2000,00.

A uaktualnienie opłaca się z XP jeżeli ten XP jest werską BOX, bo jak jest OEM to mimo że masz pudełko upgrade to po zainstalowaniu na OEM XP to pudełko staje się OEM - jedyne co zyskujesz to 90-dniową pomoc techniczną na OEMa (za jedyne 600 złotych)

czemu z xp na viste się nie opłaca? a ile to kosztuje? za oem wystarczy zapłacić w sklepach około 350zł. więc uważam że się bardzo opłaca.

Możesz zamówić za granicą Ultimate wersje angielską 399 USD. Zaoszczędzisz 1000 zł. Nie wiem czy celnicy ci nie przyłożą za cło. Chyba, że poprosisz prywatny list z przykrywką, bez nazwy Microsoft. Czy dałoby się wykręcić kota ogonem celników ?

Zapomniałem, że wersja BOX to raczej paczka. Niestety celnicy będą zaglądać paczke i nie da się ukryć. To może zamiast pudełka tylko płyte wysłać. Czy będzie to możliwe ?

Teoretycznie licencja zabrania sprzedaży wersji przeznaczonych dla USA i Canady poza granice USA i Kanady, wiec trzeba by to zrobić przez kogoś, kto wyśle to prywatnie.

Poza tym wydaje mi się, że mi wystarcza OEM Ultimate, a jak będę kupował nowego kompa to też z systemem…

Łatwo będzie kogoś znaleźć sprzedawcy np: http://eBay.pl Napisać do kogoś e-mala i poprosić by wysłał prywatnie. :smiley: