Uaktywnienie bluetootha w komputerze?!

Witam!

Jak już wspomniałem w temacie chciałbym uaktywnić bluetooth w komputerze DELL XPS M1710. W biosie pisze, że jest on włączony? Tylko jak tera uaktywnić go w Windowsie XP Media Center. Dodam, że chce wykorzystać bluetooth do połączenia komputera z Nokia 5200

nacisnij klawisz funkcyjny Fn + F2, pozdrawiam

Tak kombinacja uaktywnia u mnie jedynie Wi Fi, a bluetooth nadl jest nieaktywny

powinien aktywowac zarowno karte wifi jak i modul bluetooth. Świeci Ci sie zielona kontrolka wi fi, a niebieska od bluetooth Ci sie nie swieci? Przeinstalowywales system, moze nie zatalowales odpowiednich sterwonikow? Odkąd pamietam dell montuje w swoich lapkach moduly bluetoothowe toshiby

System nie był przeinstalowywany. Może podasz mi namiary w postaci linku do sterów do bluetootha, bo nie mogę znaleźć. Na stronie dell jest coś ale nie wiem dokładnie ściągnąć, a jak już ściągnę to nie jest to to:D

Skoro nie byl przeinstalowywany to powinno wszytko hulać. Nie odp czy pali Ci sie niebieska kontrolka od bluetooth? Moze bletooth Ci dziala a po prostu nie umiesz nawiazac komunikacji z telefonem? Sprawdz w menadzerze urzadzen jaki masz modul bluetooth (podejrzewam ze toshiba bluetooth stack ale sprawdz). Skoro masz xps-a to podejrzewam ze musiales go kupic w usa wiec musisz szukac sterow na amerykanskiej stronie w sekcji drivers…

Niebieska kontrolka bluetooth sie nie pali, zaś w managerze nie znalazłem w ogóle bluetootha!

Złączono Posta : 26.03.2007 (Pon) 12:08

po wyłączeniu i włączeniu bluetootha w biosie w pasku zadań pojawiła się ikonka bluetooth. Tam daje enable, ale prosi on o to by wcisnąć klawisz fn+f2

co nic nie daje. Pisze też, że można włączyć radio? O co chodzi! Bluetootha w biosie włączyłem jak coś